به گزارش خبرگزاری ایپنا در روزهایی که گفته می شود پرسپولیسی ها با برطرف کردن برخی پرونده های حقوقی خود آماده حضور در لیگ قهرمانان آسیا می شوند شکایت باشگاه آمریکایی دردسری تازه را برای سرخپوشان رقم زده است.

موضوع این شکایت مربوط به دروازه بان سوم تیم ملی امیر عابدزاده است که چند سال پیش از باشگاه آمریکایی راهی پرسپولیس شده بود. بر پایه توافقنامه میان این باشگاه و پرسپولیس قرار بر این بود که در قبال صدور آی.تی.سی عابدزاده، پرسپولیس غرامت فسخ قرارداد این بازیکن را به باشگاه آمریکایی پرداخت کند.
پرسپولیس باید در سه قسط رقم ۱۵۰ هزار دلار را به این باشگاه پرداخت می کرد. در حالی که قسط اول به مبلغ ۲۵ هزار دلار در زمان پرسپولیس رویانیان پرداخت شده بود و قسط دوم نیز در دو مرحله به باشگاه آمریکایی پرداخت شد. اما قسط سوم و نهایی که مبلغی معادل ۷۵ هزار دلار بود توسط پرسپولیس به باشگاه آمریکایی پرداخت نشده در حالی که پرسپولیس باید سال ۲۰۱۳ این بدهی را پرداخت می کرد. با توجه به پاس نشدن چک پرسپولیس، باشگاه آمریکایی به دنبال این است که از طریق فیفا شکایت خود را پیگیری کند و هر چه سریع تر طلبش از باشگاه پرسپولیس را دریافت کند.
این در حالی است که امیر عابدزاده در زمان حضور در پرسپولیس شانسی برای قرار گرفتن در ترکیب این تیم پیدا نکرد و پس از آن راهی راه آهن شد و پس از حضور در راه آهن به اروپا رفت و تا امروز نیز در تیم های اروپایی حضور داشته است. او چند روز پیش پس از درخشش در ماریتیمو پرتغال از سوی کارلوس کی روش به تیم ملی ایران دعوت شد.

پرسپولیس

پرسپولیس