خبرگزاری ایپنا /هفته نوزدهم لیگ برتر
پنجشنبه ۲۱ دی – استادیوم غدیر اهواز ساعت ۱۵:۰۰

استقلال خوزستان ۱ – پدیده ۰
گل: وحید نامداری دقیقه ۴۲

داور: جواد رحیم زاده
کمک ها: بابک داوری، سیدمحمد هاشمی نسب / داور چهارم: حسین زمانی
اخطار: حکیم نصاری و یونس دلفی (استقلال خوزستان)، محمداسماعیل نظری (پدیده)
اخراج: بهروز مکوندی (مربی استقلال خوزستان)
تماشاگر: ۲۰۰ نفر

ترکیب دو تیم:

استقلال خوزستان
وحید شیخ ویسی، موسی کولیبالی، میثم دورقی، حکیم نصاری، فرید بهزادی کریمی، وحید نامداری (سلمان بحرانی از دقیقه ۸۷)، کلودیر مارینی، علیرضا دغاغله، مهرداد پورابوالقاسم، اسماعیل شریفات (محمد شریفی از دقیقه ۷۷) و عادل کلاه کج (یونس دلفی از دقیقه ۶۶)

سرمربی: عبدالله ویسی

پدیده
سعید جلالی راد، محمدرضا خانزاده، محمدحسین مرادمند، محمدرضا ناصحی، امین قاسمی نژاد، محمدرضا خلعتبری، محمد قاضی، معین عباسیان، سعید صادقی، حسین فاضلی و محمد اسماعیل نظری

سرمربی: رضا مهاجری

گزارش بازی:

در نیمه نخست این مسابقه آبی پوشان خوزستانی بیشتر از حریف مشهدی خود توپ و میدان را در اختیار داشتند و آبی پوشان خوزستانی که نیاز مبرم به پیروزی در این مسابقه را داشتند باحضور اسماعیل شریفات در خط حمله در کنار مارینی و بهزادی کریمی بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و دامنه حملات استقلال خوزستان را افزایش دادند.

گل استقلال خوزستان در نیمه اول این مسابقه دقیقه ۴۲ پس از ارسال از سمت چپ حکیم نصاری توسط وحید نامداری بثمر رسید. قبل از اینکه نامداری دروازه پدیده را باز کند ضربه سر موسی کولیبالی توسط دروازه بان پدیده دفع شد و نامداری در ریباند گل اول این دیدار وارد دروازه کرد.

در نیمه دوم استقلال خوزستان برای حفظ پیروزی و دفاع از تک گل خود تمام تلاش های خود را انجام داد و پدیده هم سعی در زدن گل تساوی را داشت که بتوانند با حداقل امتیاز به مشهد بازگردند.

پدیده در نیمه دوم بیشتر از حریف اهوازی خود توپ و میدان را در اختیار داشت اما استقلال خوزستان هم چند شوت خطرناک را توسط نصاری، بهزادی کریمی و یونس دلفی به سمت دروازه پدیده شلیک کرد اما راهی به گل پیدا نکرد.

با این پیروزی استقلال خوزستان یک پله بالاتر و به رده چهاردهم جدول راه یافت.