به گزارش خبرگزاری ایپنا،معین عباسیان  در خصوص تساوی یک – یک تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: بازی سختی مقابل یکی از بهترین تیم‌های ایران داشتیم. تراکتورسازی مربی و بازیکنان بسیار خوبی دارد و تساوی در زمین حریف برای ما حکم برد را داشت. در نیمه اول باد به ضرر ما بود و اذیت شدیم، اما خوشبختانه در نیمه دوم گل مساوی را زدیم و امتیاز ارزشمندی در زمین حریف گرفتیم.

وی از آمادگی تیمش برای تقابل با پرسپولیس در هفته سیزدهم لیگ برتر یاد کرد و اظهار داشت: این هم از شانس ماست که باید مقابل یک صدرنشین دیگر بازی کنیم. پرسپولیس بدون شک تیم بسیار پرقدرتی است، ولی ما در زمین خودمان بازی می‌کنیم و باید سه امتیاز را بگیریم. ترسی از حریف‌مان نداریم و به پرسپولیس به چشم یک تیم معمولی نگاه می‌کنیم. امیدوارم که تیم ما برنده این بازی باشد.

هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان در مورد وضعیت مهدی طارمی در هفته‌های اخیر و اینکه برخی معتقدند اُفت او در گل زدن می‌تواند به سود پدیده باشد، گفت: من به چنین چیزی اعتقاد ندارم. طارمی جزو بهترین مهاجمان ایران است که شاید این روزها تحت فشار قرار دارد. ما بازی با پرسپولیس و تقابل با بازیکنان این تیم را ساده نمی‌گیریم.