به گزارش خبرگزاری ایپنا علی دایی پس از شکست ۲ بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: فکر می‌کنم نتیجه‌ای که گرفتیم برخلاف جریان بازی بود و ما امروز بهتر از پرسپولیس بازی کردیم و اگر نگاه کنید تا دقیقه ۱۸ پرسپولیس یکی دوبار هم به زمین ما نیامد اما بر اثر اشتباه بچگانه گل خوردیم.

وی ادامه داد: اصلاً پرسپولیس کار خاصی در این بازی انجام نداد و به غیر از تنها موقعیتی که در دقایق آخر بازی به خاطر جلو کشیدن ما به دست آورد، موقعیت دیگری نداشت. از بچه‌هایم اصلاً راضی نیستم، امروز می‌توانستیم برنده بازی باشیم اما اشتباهات خیلی وحشتناکی داشتیم

سرمربی تیم سایپا با اعتراض به عملکرد داور مسابقه گفت: متأسفانه داور صحنه‌های ۵۰-۵۰ را به سود پرسپولیس سوت زد، کامیابی‌نیا در ۲۰ دقیقه اول نیمه دوم چندین خطای بد کرد که داور کارت نداد. فکر می‌کنم در نیمه دوم داور هیچ خطایی برای ما نگرفت و همه به نفع پرسپولیس بود، اگر گل اول را نمی‌خوردیم بهتر بازی می‌کردیم، حتی دنبال مساوی هم نبودیم اما با توجه به اینکه ۸ بازیکن خود را نداشتیم نیمکت ما زیر ۲۳ سال بودند وگرنه می‌توانستیم برنده باشیم.

علی دایی در مورد غیبت بازیکنان اصلی‌اش گفت: تیمی که ۸ بازیکن اصلی‌اش را نداشته باشد کارش سخت می‌شود با این حال ما خیلی تلاش کردیم و با اینکه عقب بودیم می‌توانستیم جبران کنیم. اگر تعویض‌های دیگری داشتم چند بازیکن دیگر را هم تعویض می‌کردم. نباید بازنده می‌شدیم اما خودمان از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و اشتباه کردیم. پرسپولیس فقط نتیجه حرفه‌ای‌گری‌اش را گرفت.

وی تصریح کرد: اشتباهات کمر ما را شکست، اخباری در این بازی کار سختی نداشت چون پرسپولیس شوت آنچنانی نزد، خیلی وقت است که در چندین پست ایراد داریم و نیازمند بازیکن هستیم، بازیکنی که از نفرات فعلی بهتر باشد گیر نیاوردیم، ۴ جای خالی داریم که اگر نام ایوب کلانتری که مصدوم است را هم از لیست خارج کنیم ۵ جای خالی خواهیم داشت، این موضوع دست ما را بسته است. کامیاب امسال اولین بازی‌اش را مقابل پرسپولیس انجام می‌داد، باید از چنین بازیکنانی در بازی‌های آسان‌تری استفاده کنیم اما چون دستمان خالی بود مجبور شدیم.

سرمربی سایپا در مورد دعوت ۵ بازیکنش به اردوی تیم ملی گفت: شاید این موضوع تبعات منفی بیشتری برای ما داشته باشد تا مثبت، ۲ بازیکن ما در تیم جوانان را ۳ ماه در اختیار نداشتیم اما متأسفانه آنها را امروز به ما ندادند، هرچه کامل‌تر باشیم بهتر نتیجه خواهیم گرفت.