به گزارش خبرگزاری ایپنا،بهتاش فریبا ،درباره پیروزی تیمش برابر صبای قم گفت:

بازی سختی بود. ما از قبل گفته بودیم که کار راحتی نداریم. آنها از تیم ما شناخت کافی داشتند اما آنالیزهای ما نیز درست بود. بازی به شدت فیزیکی و البته تاکتیکی جلو رفت و ما با آنکه ۴، ۵ نفر اصلی مان را نداشتیم به پیروزی رسیدیم.

وی افزود:

ما در ۱۲۰ دقیقه یک موقعیت هم به صبا ندادیم و چند موقعیت گلزنی داشتیم به ویژه در دقایق پایانی که فرشید اسماعیلی می توانست گلزنی کند. بازی به پنالتی کشیده شد و پنالتی هم ۵۰ درصد آن شانس است ولی ما یک رحمتی قهار در پنالتی گیری داشتیم و یک پنالتی گرفت و ما بردیم این پیروزی را به هواداران مان تبریک می گوییم.

مدیر فنی استقلال درباره فحاشی تماشاگران تیمش به حامد لک دروازه بان صبای قم گفت:

هیچ جای دنیا فحاشی پسندیده نیست و تمام کسانی که اخلاق مدار هستند این را می دانند اما برخی حرکات باعث شد تماشاگران ما جبهه بگیرند. به نظر من داور مسابقه در همان نیمه اول می توانست این داستان را تمام کند. وقتی که دروازه بان آنها مکس کرد اگر داور اخطار می داد این بحث ها تمام شده بود. تماشاگر ما به دنبال برد بود و حرکات دروازه بان آنها باعث شد صبر این تماشاگر لبریز شود. با این حال ما خودمان هم فحاشی را محکوم می کنیم.

فریبا درباره این صحبت مرفاوی که گفته است استقلال تا صبح هم به ما گل نمی زد بیان داشت:

وقتی ما توپ در ۶ قدم را گل نمی کنیم این بحث ها هم مطرح می شود. به هرحال به آقای مرفاوی خسته نباشید می گویم. تیم او در بحث دفاعی خیلی خوب کار کرد.