برانکو ایوانکوویچ مرد نخست فعالیت قرمزهای تهرانی در نقل و انتقالات است و از اینرو قطعا مانند هر سرمربی دیگری در حال تهیه لیست ورودی و خروجی بازیکنان است.

شواهد و گمانه‌زنی‌ها در خصوص ورودی های پرسپولیس حاکی از عزم جدی پرسپولیسی‌ها برای جذب گزینه‌هایی چون عزت الله پورقاز، رحیم زهیوی و یک مدافع تمام عیار خارجی است.
نکته جالب لیست جدید برانکو حذف نام‌هایی چون اشکان دژاگه و سروش رفیعی است. چرا که مدیربرنامه های اشکان اعلام کرد این بازیکن هیچ برنامه ای برای حضور در لیگ ایران ندارد و با این حرف امید قرمزها را ناامید کرد. و در خصوص سروش رفیعی نیز باشگاه فولاد خوزستان مدعی شده با این ستاره قرارداد دارد و سروش بعد از اتمام دوره سربازی باید به اهواز برگردد. البته برانکو این موضوع را پذیرفته و امروز در مصاحبه ای گفت: «رفیعی بازیکن تراکتورسازی است و فکر می‌کنم پس از پایان قراردادش با تراکتورسازی با فولاد خوزستان هم قرارداد دارد و برای همین مساله بحث رفیعی فعلا مطرح نیست.»
گفته‌های مرد کروات فوتبال ایران نشان از خط خوردن نام سروش رفیعی از لیست نیم فصل پرسپولیس حکایت دارد. شاید اخبار موثقی درباره قرارداد رفیعی با فولاد مطرح شده که سرمربی پرسپولیس اینطور مطمئن در این باره صحبت می‌کند.
به هر ترتیب باید منتظر ماند و دید این ماجراها به کجا ختم می‌شود.