سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: این برد ۳ امتیازی برای ما مقابل خیبرخرم آباد ۶ امتیاز ارزش داشت و این برد را به همه هواداران خوب ملوان تقدیم می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، محمد مایلی‌کهن پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل خیبرخرم آباد در نشست خبری گفت: قبل از شروع صحبت‌هایم باید از تماشاگران مهربان و دوست داشتنی‌مان تشکر کنم. آنها به ریش سفید ما احترام گذاشتند و امروز بهتر از هر روز دیگر تا اخرین لحظه نشستند و از بازی لذت بردند. عزیزان تیم خیبر خرم آباد هم خیلی پرتلاش ظاهر شدند. تیمی دونده بودند که در نیمه اول موقعیت کمی برای گلزنی داشته باشیم. پرس شدیدی روی تیم ما انجام داده بودند. با وجود اینکه فوتبال ما تکضرب و روی زمین بود عرصه را به ما تنگ کرده بودند در نیمه دوم با تحلیل جسمانی حریف وضعیت ما بهتر شد. این برد ۳ امتیازی برای ما ۶ امتیاز ارزش داشت و این برد را به همه هواداران خوب ملوان تقدیم می‌کنم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و باید همه باهمکاری کنیم و سعه‌صدر داشته باشیم.
وی ادامه داد: سه روز بخاطر بیماری بالای سر تیم نبودم  با محبت دکتر وضعیتم بهتر شد. اهل آمپول نیستم اما دوسه آمپول زدم و رسیدم. همکارانم می‌گفتند تیم ما خوب تمرین کرده است. روند تیمی ما همیشه نمی‌تواند یکنواخت باشد. مقابل فجرسپاسی بد بازی کردیم. همه تیمها در جریان بازی‌ها در یکی دو مسابقه نمی‌تواند مثل گذشته‌اش باشد. امروز هم قبول دارم شانس گلزنی ما کمتر بود.
سرمربی ملوان در مورد چمن ورزشگاه تختی انزلی گفت: به من گفتند باید کود می‌ریختیم و به چمن خاک و کود داده بودند که یکسری چاله ها را پر کرده بودند ولی یکسری شن وجود داشت که توپ می‌پرید و دروازه‌بان‌ها بعد از گرم کردن این مساله را گفتند و ما هم از زحمتکشان ورزشگاه خواستیم که در نقاط دروازه‌ این شرایط را ترمیم کنند. ۲۰ تا ۲۵ روز تا بازی بعدی ما فاصله است و تا آن زمان وضعیت چمن بهتر خواهد شد.
مایلی‌کهن درمورد پرچم کمک داور بعد از گل دوم ملوان گفت: کمک داور همان صحنه اول را گل گرفته بود اما سرعت اتفاقات زیاد بود. به هر حال بازهم می‌توان فیلم را بازبینی کرد. بازی با تراکتورسازی بعدش گفتند که دو پنالتی ما دیده نشد. یکی از پنالتی‌ها کاملا مشخص بود دروازه‌بان تراکتورسازی بازیکن ما را هل داد. کارشناسان گفتند ۲ پنالتی ما گرفته نشد. با این حال بعد از بازی از داور عذرخواهی کردم و گفتم اگر به شما پرخاش کردند معذرت می‌خواهم.
وی در مورد وضعیت تیم خیبر گفت: تیم خیبر اصلا خسته نمی شد و تیمی دونده و پرتلاش بود. حقدوست سرمربی تیم هم شاگرد خودم بوده است و این تیم می‌تواند برای هر حریفی خطرناک باشد.