به گزارش خبرگزاری ایپنا،مدافع جنوبی که برانکو از ابتدای فصل دنبالش بود، بالاخره به پیشنهاد پرسپولیسی‌ها «بله» گفت و قرار است در نیم‌‌فصل قرمزپوش شود.

به گزارش بانک ورزش، ایران ورزشی نوشت: سرمربی کروات پرسپولیس در عین حال که در اروپا دنبال بازیکن می‌گردد و به سرتن چوک ماموریت داده که یک مدافع میانی و همچنین یک مهاجم کارآمد خارجی برای پرسپولیس پیدا کند، از بازیکنان ایرانی هم غافل نبوده و همچنان منتظر است تا باشگاه دستی بجنباند و بازیکنان مورد نظرش را جذب کند. در این میان هر چه به لیگ قهرمانان نزدیک‌تر می‌شویم، برانکو هم بیش از پیش برای به دست آوردن بازیکنان مورد نظرش به تکاپو می‌افتد و البته شنیدیم یکی از این بازیکنان که پست تخصصی‌اش مدافع میانی است و پروفسور در ابتدای فصل هم نام او را در صدر لیست خریدش نوشته بود، بالاخره بله گفته و قرار است در نیم‌فصل پیراهن پرسپولیس را بپوشد.
همچنین این روزها شایعه شده سروش رفیعی- که موازی با تلاش‌های تراکتورسازی برای حفظ او، استقلالی‌ها هم چند وقتی است دنبالش افتاده‌اند- هم پیشنهاد پرسپولیسی‌ها را پذیرفته و به مسوولان این باشگاه قول داده که در نیم‌فصل دوم با پیراهن پرسپولیس به میدان برود.