سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای اولین بار دیدم که عزم جدی برای مقابله با فساد جزم شده است.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، علیرضا منصوریان در حاشیه  جلسه هم‌اندیشی راهکارهای پیشگیری و مبارزه با فساد در فوتبال در مورد مسائل مطرح شده در این نشست گفت: برای اولین بار من دیدم که عزم جدی برای مقابله با فساد جزم شده است. در این جلسه مثال‌ها و صحبتهای خوبی مطرح شد، همچنین در مورد حضور بانوان هم صحبتهایی مطرح شد. از آقای تاج در این جلسه خواستم که این نشستها مقطعی نباشد و ادامه‌دار باشد. ممکن است در این مسیر اتفاقات زیادی بیفتد اما ما نباید عقب‌نشینی کنیم.
وی افزود: با تمام اتفاقاتی که در فوتبال ما می‌افتد ما اکنون ابرقدرت آسیا هستیم. شما فکر کنید این اتفاقات حاشیه‌ای نبود آن وقت ما چه رشدی در فوتبال داشتیم.
سرمربی استقلال در ادامه درباره نمونه‌های مطرح شده در این جلسه تصریح کرد: در مورد فضای دلالی و جابه‌جایی بازیکنان به‌جز ایجنتهایی که در قالب فدراسیون کار می‌کنند حرفهای خوبی زده شد. همچنین در بخش بانوان و پایه‌ها نیز بحث‌های زیادی شد. در جلسه هم گفتم که به‌طور اتفاقی برای ما و تیم پرسپولیس اتفاقی افتاد که ۳ تا ۴ روز در تمرینات ما خانواده‌ها حضور داشتند. در آن چند روز در تمرینات هیچ حرف زشتی زده نمی‌شد چون تمام کسانی که در استادیوم بودند خانواده داشتند و احترام یکدیگر را حفظ می‌کردند اما بعد از آن دوباره حرفهای زشت به سکوها برگشت.