نصرالله عبداللهی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال قبل از مصاف با سپاهان اظهار داشت: «دو، سه جلسه تمرین خیلی خوب داشتیم. می دانستیم که این بازی مهم است و مربیان هم همه توصیه های لازم را به تیم داشتند. حالا دیگر بقیه اش به بازیکنان بستگی دارد. اوضاع تیم بسیار خوب است و بازیکنان یکدل هستند تا با پیروزی در این بازی به تعطیلات بروند.»

وی درباره دشواری های دیدار با سپاهان گفت: «همه بازی های لیگ سخت است و بازی آسان نداریم. سپاهان هم تیم خوبی است و مربیان بازیکنان را توجیه کرده اند بقیه اش به خود بازی و عملکرد نفرات ما بستگی دارد.»

عبداللهی درباره حرف و حدیث های اخیر مبنی بر مذاکره باشگاه با مربیان خارجی بیان داشت: «ما همه این شایعات را می شنیدیم اما می دانستیم که مدیریت و وزیر ورزش از کادر فنی حمایت می کند. به همین دلیل نگرانی وجود نداشت. من مطمئن هستم که استقلال در نیم فصل دوم شرایط متفاوتی پیدا می کند حالا شاید در این مسابقه نه اما قطعا در ادامه نتیجه تلاش های کادر فنی را خواهیم دید.»

سرپرست تیم استقلال پیرامون اینکه که گفته می شود استقلال در بازی فردا تغییرات چشمگیری خواهد داشت خاطرنشان کرد: «تا فردا صبر کنید کادر فنی تصمیم نهایی را خواهد گرفت و همه چیز به نظر آقای منصوریان و همکارانشان بستگی دارند.»

عبداللهی درباره قرار گرفتن نام بختیار رحمانی در فهرست ۱۸ نفره استقلال و این شائبه که مشکل انضباطی داشته اند گفت: «بختیار مشکل انضباطی نداشته و نبودن او در فهرست بازی به دلایل فنی صورت گرفته و تشخیص کادر فنی بوده است.»

وی پیرامون موضوع اختلافات مهدی رحمتی و علیرضا منصوریان عنوان کرد: «بالاخره خیلی جاها ممکن است اختلافاتی ایجاد شود اما این موضوع که شما می گویید آنقدر بارز نبوده که بخواهیم آن را بزرگ کنیم.»

عبداللهی درباره علت غیبت رحمتی در زمان صحبت های منصوریان قبل و بین دیدار استقلال و نفت گفت: «رحمتی گفت کمی مریض است و به همین دلیل در دقایقی حضور نداشت.»

وی در پایان خبر اولتیماتوم به منصوریان را تکذیب کرد و گفت: «کادر فنی ان شاءالله تا پایان فصل به کار خود ادامه خواهد داد.»