یک مهاجم اسپانیایی برای پیوستن به پرسپولیس دیروز در تمرینات پرسپولیس شرکت کرده است.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، "تومی کوره ا" بازیکن تیم راپیدوین دیروز در تمرینات پرسپولیس حاضر شد. این مهاجم ۳۲ ساله سابقه بازی در تیمهای تندریف، لوگرونف، رایندورف و … را دارد و از سال ۲۰۱۵ در راپید بازی می کند. تونی یک مهاجم نوک است و ۳۲ سال دارد و برانکو او را برای حل مشکل گلزنی تیم به جمع نفرات خود اضافه کرده است.
اگر این بازیکن نظر برانکو را به خود جلب کند خرید بعدی پرسپولیسی ها خواهد بود. سرمربی پرسپولیس که در ابتدای فصل استخدام بازیکن خارجی را به دیگر اعضای باشگاه سپرده بود این بار خود دست به کار شده و مستقیما تومی را برای حضور در تمرینات به ایران دعوت کرده است.
درصورت عقد قرارداد با این مهاجم ١٨٦ سانتی متری گلزن، تومی اولین اسپانیایی لیگ برتر خواهد بود. تومی چپ پاست و برای حضور در مهاجم نوک و سایه مد نظر برانکوست.
او در دسته اول اتریش در ٩٨ بازی ٤٣ گل و ٢١ پاس گل داده و در بوندسلیگا در ٦٥ بازی ١٧ گل و ٩ پاس گل در کارنامه دارد. تومی کوره آ در فصل جاری فقط در ۲ بازی برای راپیدوین در لیگ به میدان رفته است و یک گل به ثمر رسانده، همچنین او در یک بازی اروپایی در مرحله گروهی یورولیگ برای راپیدوین به بازی رفته است.