به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا) :هافبک ایرانی تیم روستوف در اولین بازی ۹۰ دقیقه ای فصل جدید لیگ برتر روسیه خوش درخشید و نمره فنی خوبی دریافت کرد.
تیم فوتبال روستوف بامداد امروز (یکشنبه) در هفته چهارم لیگ برتر روسیه از تیم تومب پذیرایی کرد و موفق به کسب پیروزی شیرین ۳ بر صفر شد.
سعید عزت اللهی، ملی پوش ایرانی تیم روستوف در اولین بازی فصل جدید لیگ برتر روسیه یک نیمه در میدان حضور داشت و در هفته های دوم و سوم این رقابت ها به عنوان بازیکن جانشین در ترکیب روستوف قرار گرفت. بازی هفته چهارم لیگ برتر روسیه مقابل تیم تومب اولین نمایش ۹۰ دقیقه ای عزت اللهی در تیم روستوف بود که با گلزنی او نیز همراه شد.
سایت چمپیونات روسیه در ارزیابی کیفی عملکرد بازیکنان دو تیم روستوف و تومب به سعید عزت اللهی نمره خوب ۶٫۵ را اختصاص داد. این ملی پوش ایرانی در دقیقه ۴۵ این بازی روی پاس دمیتری پولوز دومین گل روستوفی ها و اولین گلش در لیگ برتر روسیه را به ثمر رساند.
سردار آزمون، دیگر ملی پوش ایرانی تیم روستوف که به دلیل محرومیت در این بازی غایب بود، باتوجه به اتمام محرومیت دو جلسه ای دریافت کارت قرمز می تواند در بازی هفته پنجم لیگ برتر روسیه مقابل ترک گروژنی به میدان برود.