به گزارش خبرگزاری ایپنا پرسپولیس از هفته چهاردهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان ذوب‌آهن است و در شرایطی به این دیدار می‌رود که برای قهرمانی نیم فصل نیاز مبرم به هر سه امتیاز بازی دارد.

سرخپوشان در این دیدار به جز طارمی، احمدزاده و بشار رسن مصدوم و محروم دیگری ندارند و با ترکیب تقریباً کاملی از نفرات خود به مصاف شاگاردان قلعه‌نویی می‌روند.

دروازه پرسپولیس مثل همیشه در این دیدار در اختیار بیرانوند است. گلر سرخپوشان که از حواشی قبلی عبور کرده است، در هفته گذشته ابتدا بحث ۳ کارته بودن و محرومیتش از این دیدار پیش آمد که توسط مسئولان سازمان لیگ تکذیب شد و بعد از آن ناراحتی جزئی از ناحیه زانو نگرانی مصدومیتش در این دیدار را ایجاد کرد که مشخص شد جدی نیست و حالا او گزینه نخست و همیشگی چارچوب دروازه پرسپولیس است.

سرخپوشان در خط دفاع هم نفرات اصلی خود را در اختیار دارند و مثل دیدار گذشته از زوج جلال حسینی – شجاع خلیل‌زاده در دفاع میانی و ماهینی و انصاری در کناره‌ها به میدان خواهند رفت.

یک خط جلوتر و در پست هافبک دفاعی مثل همیشه زوج مورد علاقه برانکو یعنی کمال کامیابی‌نیا و محسن ربیع‌خواه وارد زمین می‌شوند و انتقاداتی که از سرمربی پرسپولیس بابت استفاده از ۲ هافبک دفاعی می‌شود تغییری در ترکیب ایجاد نخواهد کرد.

هافبک‌های هجومی پرسپولیس مثل بازی قبل وحید امیری و محسن مسلمان هستند. فرشاد احمدزاده همچنان مصدوم است و بشار رسن هم ظاهراً آماده بازی نیست، هرچند برانکو نام او را در فهرست ۲۱ نفره جای داده است و ممکن است دقایقی به میدان برود.

زوج خط حمله پرسپولیس هم با وجود ناکامی در دو دیدار اخیر همچنان علیپور و منشا هستند. با محرومیت مهدی طارمی دست برانکو برای تغییرات در خط حمله بسته است و با وجود اینکه این دو بازیکن بعد از یک دوره درخشش ظاهراً کمی افت کرده‌اند، همچنان فرصت حضور در میدان در اختیارشان قرار دارد.

ترکیب پرسپولیس در این بازی به احتمال زیاد همان ترکیب دیدار قبلی خواهد بود و تغییری در آن مشاهده نخواهیم کرد.

ترکیب احتمالی سرخپوشان در هفته چهاردهم:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه، محسن مسلمان، وحید امیری، علی علیپور، گادوین منشا