به گزارش ایپنا ، حسین قدوسی در گفت وگویی ، در مورد مسائلی که ایگور پراهیچ در رابطه با مشکلات اسکانش در تهران مطرح کرده است، گفت: طرح مشکلات و این قبیل مسائل جایش در رسانه نیست. بازیکن حرفه ای باید مشکلاتش را با باشگاه در میان بگذارد و با طرح در رسانه مشکلش حل نخواهد شد. درباره مشکل اسکان پراهیچ باید بگویم که در اول فصل مشکلاتی به وجود آمد که این مسئله هم ریشه در نقل و انتقال مالکیت باشگاه و تغییرات داشت. سپس مشکلات حل شد و باشگاه منزلی به متراژ ۸۰ متر در نارمک در اختیار این بازیکن قرار داد. که او این منزل را قبول نکرد. این درحالی بود که طبق قرارداد قید شده که محل انتخاب منزل با باشگاه است. اینجا دیگر باشگاه مقصر نیست. او به هتل رفت و هزینه هایی را به باشگاه تحمیل کرد.
وی افزود: سه ماه حقوق پراهیچ عقب افتاده اما باشگاه ۳۶ درصد به بازیکنان پرداختی داشته است. بسیاری از باشگاه ها کمتر از ۳۰ یا حتی ۲۵ درصد به بازیکنان خود پرداختی داشته اند.
مدیر روابط عمومی باشگاه نفت تهران در مورد بحث پیشنهاد پرسپولیس به پراهیچ، خاطرنشان کرد: بحث اینکه برانکو او را می خواهد یا نه با بحث اینکه پرسپولیس به این بازیکن پیشنهاد داده است یا نه فرق می کند. قطعا باشگاه پرسپولیس و برانکو حرفه ای هستند و به بازیکنی که قرارداد دارد پیشنهاد نمی دهند. پراهیچ با نظر علی دایی در نفت می ماند و رضایت نامه اش صادر نمی شود. او به خاطر حرف هایی که زده باید در باشگاه حضور پیدا کندو پاسخگو باشد که چرا این حرف ها را زده و اینگونه صحبت کرده است.