به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا) ، محمد علی تابع بردبار، مدیر عامل نمایندگی جیووا در خاورمیانه در گفت و گو با ایسنا، درباره اقدام فدراسیون فوتبال مبنی بر خرید پوشاک تیم ملی فوتبال از شرکت محصولات ورزشی آدیداس و کنار گذاشتن جیووا، اظهارکرد: تیم ملی فوتبال روز پنج شنبه بازی حساس و سرنوشت سازی را با قطر و پس از آن در روز سه شنبه با چین دارد و همه مردم ایران منتظر خبرهای خوبی هستند. به نظرم در این شرایط تمرکز فدراسیون فوتبال بر روی کسب نتایج خوب توسط تیم ملی است و اگر حضور نداشتن جیووا باعث کسب نتیجه خوب می‌شود، ما هم حاضریم به تیم ملی کمک کنیم.
مدیرعامل نمایندگی جیووا در خاورمیانه ادامه داد: هدف و آرمان ما موفقیت تیم ملی است و الان هم برای تیم ملی دعا می‌کنیم و امیدواریم این تیم وکارلوس کی‌روش در آسایش نتیجه بگیرند. شاید با اقدام فدراسیون، شرکت جیووا متحمل خسارت‌های مالی زیادی شود، اما برای موفقیت تیم ملی این خسارت را به جان می‌خریم.
وی درباره اینکه آیا مسئولان این شرکت ایتالیایی از اقدام فدراسیون برای کنار گذاشتن جیووا خرید پوشاک از شرکت محصولات ورزشی آدیداس خبر دارند، گفت: اخبار ضد و نقیض بوده و برای این شرکت اروپایی هم چنین اخباری قابل هضم نیست. چون هنوز به صورت کتبی چیزی برای ما ارسال نشده، ما هم این اخبار را به مسئولان ایتالیای منتقل نکرده‌ایم. ما به دنبال همکاری خوبی هستیم.
بردبار با بیان اینکه شرایط مسئولان فدراسیون فوتبال را درک می‌کند، افزود: ما به تصمیم آن ها احترام می‌گذاریم اما قرارداد جیووا و فدراسیون فوتبال بسیار حرفه‌ای بسته شده و صحبت‌های ما به صورت کتبی انجام می‌شود و دلیلی ندارد به خاطر این خبر فورا با مهدی تاج تماس بگیرم. ما بر اساس اخباری که در سایت‌ها و جراید منتشر می‌شود اقدام نمی‌کنیم. ما می‌خواهیم کار خوبی را در ایران انجام دهیم و ضرورتی ندارد مزاحم دوستان‌مان در فدراسیون شوم. خوشحالی مردم مهم‌تر از پوشیدن پوشاک جیووا یا هر برند دیگری است.