به گزارش خبرگزاری ایپنا ، پرسپولیس بعد از ۷۹۶ روز دوباره پدیده را شکست داد.پرسپولیس پس از اینکه فصل گذشته نتوانست از پس پدیده بربیاید حالا بعد از یک فصل ناموفقیت توانست این تیم را از پیش رو بردارد.از آخرین برد سرخپوشان ۷۹۶ روز می گذشت که حالا این طلسم شکست و شاگردان برانکو اجازه ندادند روزهایی که از آ[رین بردشان مقابل این تیم مشهدی می گذرد از مرز ۸۰۰ روز عبور کند.
سرمربی پرسپولیس می گوید که تا آخرین ثانیه های بازی به دنبال کسب پیروزی بودند و در نهایت به خواسته خود دست یافتند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از کسب پیروزی در مشهد درباره این بازی گفت: طبیعی است از این برد خوشحالیم. ما در نیمه دوم تیم بهتری بودیم و استحقاق پیروزی را داشتیم. خوشحالم که بازیکنانم تمام توان‌شان را گذاشتند و همین طور به خاطر اینکه تماشاگران از بازی لذت بردند، خوشحالیم.
وی در ادامه با تمجید عملکرد تیم پدیده اضافه کرد: امروز حریفی را بردیم که بسیار سخت و قدر بود و تا به حال با این تیم مشکل داشتیم. به جز بخشی در نیمه اول که حریف خطرناک ظاهر شده و دو موقعیت گل به دست آورد، در سایر دقایق ما به بازی مسلط بودیم و این باعث شادی ماست.
سرمربی پرسپولیس با تاکید بر این موضوع که چهره یک تیم قهرمان را به نمایش گذاشتند، بیان کرد: این مهم است که تا دقایق و ثانیه‌های آخر قصد داشتیم پیروز بازی باشیم که با ضربه کرنر کار را تمام کردیم. بهترین بازیکن پدیده هم شهاب گردان بود که موقعیت‌های زیادی از ما گرفت.
برانکو در ادامه با تشکر از کسانی که برای آمادگی شرایط این بازی تلاش کرده بودند، افزود: تیم پدیده نسبت به فصل قبل خیلی بهتر ظاهر شده و در ادامه فصل باید درجایگاه‌ بالاتری قرار بگیرد.