کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در اقدامی جدید و تلافی جویانه، ملی پوشان پرسپولیسی حاضر در اردوی تیم ملی را آزاد کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، در پی مصاحبه های تند برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس، کی روش در اقدامی عملی ۷ بازیکن دعوت شده پرسپولیس به تیم ملی را مرخص کرد تا آنها به تمرینات باشگاهشان ملحق شوند. این اقدام عجیب و شوک آور قطعا جنگ بین این دو مربی را وارد مرحله تازه ای خواهد کرد چراکه با گذشت ۴۸ ساعت از جدایی ملی پوشان از تیم باشگاهی و حالا بازگشت آنها به ایران، با توجه به تاثیر روانی این تصمیم روی آنها این مساله نه تنها کمکی به پرسپولیس نمی کند بلکه احتمالا آنها را علیه برانکو خواهد شوراند.
فدراسیون فوتبال هنوز عکس العملی در قبال این حرکت نشان نداده و تنها به انتشار خبر بسنده کرده است. خبری که نشان از غیبت تدبیر در برنامه ریزی در فوتبال ایران دارد. تصمیم امروز کی روش در آزاد کردن بازیکنان یک تیم باشگاهی تا به حال در تاریخ فوتبال ایران سابقه نداشته و مشخص نیست که آیا در آینده نیز اتفاق مشابهی درباره پرسپولیسی های تیم ملی رخ خواهد داد یا نه.
در حال حاضر تمرینات تیم ملی فوتبال ایران با ۱۶ بازیکن شامل ۲ دروازه بان تا روز جمعه در زمین چمن باشگاه ایرانیان ادامه خواهد یافت.

از سوی دیگر با بازگشت ملی پوشان تیم پرسپولیس از اردوی امارات آنها بدون پاسخگویی به خبرنگاران فرودگاه را ترک کردند. بازیکنان تیم پرسپولیس بلافاصله به تهران بازگشتند و در حالی که در تجمع هواداران این تیم یک ساعت در فرودگاه معطل شده بودند، با کمک ماموران حراست و بدون پاسخگویی به سوالات خبرنگاران از فرودگاه فرار کردند.
با این وجود در همین زمان کم که این اتفاقات رخ داده است، شایعات و واکنشهای فراوانی در مورد تصمیم کی روش و اینکه چرا بازیکنان ملی پوش نرفته به ایران برگردانده شدند مطرح است.