به گزارشخبرگزاری ایپنا شاگردان عباس چمنیان که یکی از پدیده های جام جهانی لقب دارند پس از بازی های خوبی که در مراحل گروهی و حذفی به نمایش گذاشتند برای حضور در جمع چهار تیم نیاز به برتری برابر اسپانیا در بازی یک چهارم نهایی دارند. نوجوانان ایران امروز به غیر از یونس دلفی، دیگر بازیکنان خود را به طور کامل در اختیار دارند.

با گزارش زنده این بازی همراه باشید:
مرحله یک هشتم نهایی، یکشنبه ۳۰/۰۷/۹۶، ساعت ۱۵، ورزشگاه جواهر لعل نهرو شهر کوچی
داور: جری وارگاس (بولیوی) کمک ها: خوان پابلو مونتانو و خوزه آلبرتو آنتلو (بولیوی)

تیم نوجوانان ایران:
علی غلامزاده، طاها شریعتی، امیر حسین اسماعیل زاده، علی ستاوی، احمدرصا جلالی، محمد غبیشاوی، محمد شریفی، امیر حسین حسین زاده، محمد قادری، وحید نامداری و الله یار صیادمنش
سرمربی: عباس چمنیان

تیم نوجوانان اسپانیا:
آلوارو فرناندز، متئو ژوامی، خوان میراندا، هوگو گیلامون، ویکتو چست، آنتونیو بلانکو، فران تورس، محمد مخلص، آبل رویز، سرجیو گومز، سزار گیلبرت
سرمربی: سانتی

دقایق حساس:

دقیقه ۱۰ – حمله سریع اسپانیایی ها روی دروازه ایران اولین فرصت جدی این بازی را به وجود آورد اما ارسال بازیکنان این تیم با واکنش غلامزاده از روی دروازه ایران دور شد.
دقیقه ۱۰ – کاپیتان سرخ پوشان ضربه برگشتی را با شوتی محکم به سوی دروازه ایران زد اما این توپ با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۱۹ – ارسال بلند اسپانیایی ها با ز هم با دفع مدافعان ایران از روی دروازه دور شد اما شوت راه دور مهاجم این تیم با فاصله کمی از بالای دروازه ایران به بیرون رفت.