کاپیتان ۴۰ ساله رم برای تغییر برنامه قبلی‌اش و انصراف از بازنشستگی در پایان فصل جاری وسوسه شده است.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)،  قرارداد فرانچسکو توتی کاپیتان تیم فوتبال رم که دو ماه پیش ۴۰ ساله شد در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و قرار بود که این آخرین فصل از دوران بازیگری او باشد و پس از آن در جایگاه یک مدیر در باشگاه رم به کارش ادامه دهد.
برای توتی اما ظاهراً دل کندن از مستطیل سبز سخت است چون او از احتمال ادامه دادن به دوران بازیگری‌اش خبر داد و تأکید کرد که از لحاظ جسمانی مشکلی برای انجام این کار نمی‌بیند.
توتی که دوران بازیگری‌اش در رده بزرگسالان را سال ۱۹۹۲ در رم آغاز کرد و از آن زمان تا کنون در این تیم بوده است، گفت: در فوتبال هیچ چیزی مشخص نیست. همه سال پیش می‌گفتند که کار من تمام است، چیزی که در رشته کاری ما زیاد رخ می‌دهد به خصوص زمانی که اوضاع در جهتی مناسب پیش نرود. علاوه بر این همه آزادند نظرشان را بگویند.
توتی ادامه داد: من به قدرت روانی و جسمانی‌ام ایمان دارم و فکر می‌کنم که هنوز کارهای زیادی از دستم ساخته است. وقتی که چنین احساس خوبی نسبت به خودم دارم، چرا دست از بازی کردن بردارم؟ توتی در این فصل از رقابتهای سری A شش بار به میدان رفته و دو گل هم به ثمر رسانده است.