سرمربی فرانسوی رئال‌مادرید پس از قهرمانی کهکشانی‌ها در جام باشگاههای جهان از شاگردانش به خاطر روحیه جنگنده‌ای که در فینال این رقابتها به نمایش گذاشتند تقدیر کرد.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، زین‌الدین زیدان در واکنش به پیروزی تیمش مقابل کاشیما آنتلرز در فینال جام باشگاههای جهان که دومین قهرمانی سفیدپوشان مادرید در این رقابتها را قطعی کرد، به خبرنگاران گفت: قهرمانی در جام باشگاههای جهان برای ما کار آسانی نبود. برای ادامه دادن به کسب موفقیت باید زحمت کشید و تحت فشار قرار گرفت و امروز نمونه بارزش را دیدیم اما زیباترین خصلت رئال‌مادرید این است که تسلیم نمی‌شود و از پس انجام کارهای زیبایی برمی‌آید.
زیدان که امسال سه جام برده(لیگ قهرمانان، سوپرجام اروپا و اکنون جام باشگاه‌های جهان) در‌باره تازه ترین عنوانی که با کهکشانی‌ها کسب کرده است، اظهارداشت: ۲۰۱۶ برای ما  برای بازیکنان سالی استثنایی بود و من خوشحالم که حاصل کار خوب‌مان را گرفتیم. افتخاراتی که امسال کسب کردیم آسان نبودند.
زیزو تأکید کرد: زمانی که رؤیاپردازی می‌کنید فکر می‌کنید که آیا می‌توانید به این روند ادامه دهید یا نه. حالا ما باید به کارمان ادامه دهیم. می‌دانیم راه طولانی در پیش داریم اما بخش خوب قضیه این است که حالا وقت داریم استراحت کنیم و از بودن در کنار خانواده‌های‌مان لذت ببریم. امیدوارم سال آینده نیز به همین روند به کارمان ادامه دهیم.