روز دوشنبه سالروز رحلت نبی مکرم اسلام و شهادت امام حسن مجتبی است و تعطیلی این روز باعث شده تا در این مقال راجع به مسابقات فردا و دیدارهای پس فردا با شما همراه باشیم تا طبق برنامه ریزی مناسب بتوانید بازیهای تیم محبوب خود را دنبال کنید .

میزبانی یونایتد و آرسنال

هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر انگلیس فردا در شرایطی پیگیری و به اتمام می رسد که تیم آرسنال بعد از دو تساوی، یکی در اولدترافورد مقابل منچستریونایتد و دیگری در امارات مقابل پاری سن ژرمن اینبار در حضور هوادارانش از بورنموث پذیرایی می کند تا ضمن برتری و کسب هر سه امتیاز آمار گلهای زده اش در این فصل را بالا ببرد و این یعنی آنها باید با یک بازی هجومی کار حریف را یکسره کنند . در دیگر دیدار مهم این روز منچستریونایتد مقابل وستهام قرار می گیرد تا بعد از برد شیرین در لیگ اروپا خود را مهیای برتری مقابل رقیبی کنند که معمولا مقابل آنها نمایش موجهی دارد و این یعنی مورینیو و مردانش باید مراقب باشند تا دوباره امتیازی از دست ندهند. ۲ بازی دیگر هم از هفته سیزدهم برگزار می شود که برنامه اش در انتهای همین مطلب آمده است .

بارسلونا در خانه سوسیه داد

در هفته ۱۳ رقابتهای لالیگا بارسلونا رده دومی باید در خانه سوسیه داد به میدان رفته و برای برد تلاش کند. بارسا که حالا صعود خود در لیگ قهرمانان را قطعی کرده فرصت دارد تا فاصله اش را با رئال در صدر حفظ کند و از دست تیمهای تعقیب کننده هم رها شود به این شرط که حتما برنده بازی امشب مقابل سوسیه داد باشد که با ۲۲ امتیاز تا جایگاه پنجم جدول بالا آمده و اتفاقا همیشه در برابر آبی و اناری ها بازیهای خوبی را به نمایش می گذارد. در دیگر دیدارهای مهم این روز به لحاظ جدول  ویارئال تیم چهارم جدول در خانه و برابر دیدگان هواداران خودی به سراغ آلاوز می رود و اوساسونا هم میزبان اتلتیکومادرید است که بعد از شکست در شهرآورد پایتخت با ۲۱ امتیاز به رتبه ششم جدول نزول یافته و تلاش می کند با چند برد پی درپی خود را به دو تیم بالای جدول برساند.

هرتابرلین – ماینس در المپیک

استادیوم المپیک برلین میزبان تماشاگرانی است که برای مشاهده بازی تیم محبوب شهر خود مقابل ماینس در هفته دوازدهم دور هم جمع می شوند تا شاهد برتری هرتا بوده و احتمالا پیشروی این تیم در جدول بوندس لیگا را ببینند. هرتا با ۲۱ امتیاز هم اندازه دورتموند رده سومی امتیاز گرفته ولی به دلیل تفاضل گل در جایگاه ششم ایستاده و همین موضوع باث می شود با ارائه سبکی تهاجمی هر سه امتیاز را هدف قرار دهد. در دیگر دیدار این روز هم شالکه در مقابل دارمشتات قرار می گیرد تا بعد از بازی سخت پنجشنبه در لیگ اروپا سه امتیاز بازی خانگی این هفته را از آن خود سازد.

یووه میهمان جنوا

در ادامه بازیهای هفته چهاردهم سری A ایتالیا یوونتوس صدرنشین این مسابقات بعد از برتری قاطعانه در خانه سه ویا در لیگ قهرمانان باید یک دیدار نسبتا آسان در خانه جنوا برگزار کند که بردن این مسابقه و رسیدن به ۳ امتیاز صدرنشینی آنها را تا پایان دیدارهای این هفته تضمین می کند. در یکی دیگر از دیدارهای مهم رم تیم دوم جدول در المپیکو میزبان پسکارا است که بردن این دیدار خانگی جیالوروسی را به رتبه دوم برمی گرداند .

فردا یکشنبه ۷ آذرماه ۱۳۹۵

هفته دوازدهم بوندس لیگا

* شالکه- دارمشتات

* هرتابرلین- ماینس

هفته چهاردهم سری A

* جنوا – یوونتوس

* رم- پسکارا

* پالرمو- لاتزیو

* کروتونه- سامپدوریا

* کالیاری- اودینزه

* بولونا- آتالانتا

هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس

* واتفورد- استوک سیتی

* ساوتهمپتون- اورتون

* آرسنال- بورنموث

* من یونایتد- وستهام

هفته سیزدهم لالیگا

* ویارئال- آلاوز

* اوساسونا- اتلتیکومادرید

* سوسیه داد- بارسلونا

* سلتاویگو- گرانادا

دوشنبه ۸ آذرماه ۱۳۹۵

هفته سیزدهم لالیگا

* لاس پالماس- بیلبائو

هفته چهاردهم سری A

* ناپولی- ساسولو

* اینترمیلان- فیورنتینا

* شهاب قاسمی