پزشک پیشین باشگاه چلسی که ماجرای درگیری‌اش با ژوزه مورینیو جنجال‌ بزرگی به راه انداخت، ادعا کرد که هواداران این تیم او را چند روز پس از مراسم ازدواجش تهدید به مرگ کردند.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، با اینکه نزدیک به ۱۶ ماه از ماجرای درگیری جنجالی ایوا کارنیرو، پزشک پیشین باشگاه چلسی با ژوزه مورینیو، سرمربی فصل گذشته آبی‌پوشان لندن (به خاطر رفتن این زن جبل‌الطارقی الاصل به زمین برای رسیدگی به وضعیت مصدومیت ادن ازار در دقایق پایانی بازی مقابل سوانزی بدون هماهنگی با آقای خاص) گذشته است، او هنوز هم خاطرات تلخی از آن ماجرا به یاد دارد.
کارنیرو که پس از آن ماجرا باشگاه چلسی را ترک و از این باشگاه و نیز مورینیو به خاطر اهانت آقای خاص شکایت کرد، گفت: به نظرم آنهایی که به من توهین می‌کنند مشتی بزدل بی‌چهره هستند که باید مقابل قانون جواب پس بدهند. من ماه گذشته با همسرم در ماه عسل بودم اما آنها آنجا هم مرا تهدید به مرگ کردند، هرچند همسرم برای تأمین امنیت من کافی بود.
کارنیرو افزود: با اینکه من در شبکه‌های اجتماعی حضور پررنگی ندارم و فکر می‌کنم که در تمام عمرم فقط یک پست در این شبکه‌ها گذاشته باشم، برخی مرا به خشونت جنسی و مرگ تهدید می‌کنند و این‌طور می‌خواهند به هدف‌شان برسند.
دلیل خشم مورینیو از کارنیرو ورود بی‌موقع او به میدان بود که طبق قوانین ازار را مجبور به ترک میدان و چلسی را در دقایق تلف شده نیمه دوم ۹ نفره می‌کرد. کارنیرو اما به خودش برای گرفتن آن تصمیم حق داد.
وی در خاتمه تأکید کرد: اتفاقی که برای من رخ داد، خیلی علنی به وقوع پیوست و از این رو اگر تشریح نمی‌شد، می‌توانست روی سلامت و امنیت ورزش تأثیر به سزایی بگذارد.