مهاجم فرانسوی روخی بلانکو می‌گوید از وضعیتش در این تیم راضی است اما شایعات فراوان درباره آینده‌اش او را خسته کرده است.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، آنتوان گریزمان می‌گوید از پاسخ دادن به سؤالات تکراری درباره آینده‌اش در حالی که از بازیکنانی مانند کریستیانو رونالدو و گرث بیل هرگز چنین سؤالاتی پرسیده نمی‌شود، ناراحت است. گریزمان ۲۵ ساله که ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ قراردادش را تا سال ۲۰۲۱ با اتلتیکو مادرید تمدید کرد و با این حال شایعاتی درباره خروجش از ویسنته کالدرون شنیده می‌شود، به تمایل خود برای آویران کردن کفش‌هایش در MLS‌ اعتراف کرد.
وی که در ۵۴ بازی‌اش برای اتلتیکو مادرید در تمامی رقابت‌های فصل گذشته ۳۲ گل زد در گفت‌و‌گو با نشریه آس، در پاسخ به این سؤال که آیا در اتلتیکو خواهد ماند، اظهارداشت: من این سؤال را دوست ندارم. در واقع هیچ یک از سؤالات این چنینی که درباره آینده‌ام هستند را دوست ندارم چون بازیکنانی مانند کریستیانو، مسی یا بیل هم مدام با این سؤال که سال آینده چه اتفاقی برای‌شان خواهد افتاد و کجا خواهند بود روبه رو نمی‌شوند. به همین دلیل من هم دوست ندارم این سؤال از من پرسیده شود. من از وضعیتم در اتلتیکو مادرید راضی‌ام، پس دیگر درباره آینده‌ام در این تیم از من سؤال نپرسید.
گریزمان افزود: من واقعاً از بودن در این تیم خوشحالم و از زندگی‌ام در اینجا لذت می‌برم. بازی کردن برای این هواداران و سیمئونه مایه افتخارات من است. می‌خواهم اعتماد و محبتی که آنها به من نشان می‌دهند را جبران کنم. می‌خواهم با گل‌هایم هواداران را خوشحال کنم.
گریزمان از ماه اکتبر تا کنون نتوانسته برای تیم تحت هدایت دیه‌گو سیمئونه گل بزند و این در حالی است که تیمش هم با ۹ امتیاز اختلاف نسبت به رئال مادرید صدرنشین در رده ششم جدول لالیگا قرار دارد.