به گزارش خبرگزاری ایپنا در حال حاضر درخشان‌ترین ستاره فوتسال قم در سطوح ملی و باشگاهی علی‌اصغر حسن‌زاده است که بیش از یک دهه سابقه عضویت در تیم‌های ملی ایران را دارد و هم اکنون بازوبند کاپیتانی تیم ملی بزرگسالان را بر بازو می‌بندد.
حسن‌زاده که فوتسال خود را از اوایل دهه ۱۳۸۰ از تیم باشگاهی ارم‌کیش قم آغاز کرد و در این تیم مطرح شد، سپس با عضویت در ترکیب تیم‌های باشگاهی دیگری همچون فولاد ماهان اصفهان، صبای قم، نوریلسکی نیکل روسیه، تاسیسات دریایی تهران و گیتی‌پسند اصفهان به پیشرفت‌های خود ادامه داد.
این بازیکن در رده ملی نیز برای تیم‌های رده‌های مختلف بازی کرده و با تیم ملی بزرگسالان کشورمان افتخار کسب چند عنوان قهرمانی قاره کهن، بازی‌های داخل سالن آسیا، مقام سومی جام جهانی ۲۰۱۶ و همچنین کسب مقام از چندین تورنمنت و رقابت معتبر بین‌المللی را دارد.
حسن‌زاده در سال ۲۰۱۴ به واسطه درخشش در مسابقات قهرمانی جام ملت‌های آسیا از سوی AFC به عنوان بهترین بازیکن سال قاره کهن انتخاب شد و این موفقیت را بعد از کسب مقام سومی جام جهانی کلمبیا، در سال ۲۰۱۶ نیز تکرار کرد تا دو سال سابقه مرد سالی آسیا را در کارنامه داشته باشد و قمی‌ها به وی افتخار کنند.
این ستاره قمی تیم ملی فوتسال که اکنون کاپیتان تیم ملی نیز محسوب می‌شود امسال نیز با تیم ملی کشورمان عنوان قهرمانی بازی‌های داخل سالن ۲۰۱۷ قاره کهن و مقام نایب‌قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا با تیم باشگاهی گیتی‌پسند اصفهان را به ویترین موفقیت‌های خود افزود.
حسن‌زاده که عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۷ جام باشگاه‌های آسیا را نیز به خود اختصاص داده بار دیگر از سوی کنفدراسیون آسیا به عنوان یکی از کاندیداهای بهترین بازیکن سال جاری قاره کهن انتخاب شده، عنوانی که البته حسن‌زاده برای تصاحب آن باید با توحید لطفی دیگر فوتسالیست ایرانی و جیراوات سورنویچیان از تایلند به عنوان سه کاندید نهایی عنوان مرد سال فوتسال آسیا رقابت کند، در حالی که لطفی بازیکن تیم ملی امید ایران است و با بازو بند کاپیتانی تیم ملی امید امسال قهرمان قاره کهن شد.