به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:چهارشنبه هفته گذشته در اوایل ست سوم دیدار ۲ تیم شهرداری ارومیه و عمران ساری در حالی که نتیجه یک بر یک در جریان بود، درگیری در بین تماشاگران به وجود آمد.
در این میان ۲ تن از بازیکنان شهرداری ارومیه شامل عبدالرضا علیزاده و آرمین تشکری برای دفاع از تماشاگران خودی به طرف جایگاه هواداران رفته و به منظور جدا کردن در این موضوع دخالت کردند.
کمیته انضباطی فدراسیون والیبال روز دوشنبه هیجدهم بهمن ماه در نشست خود پرونده این دیدار را بررسی و درباره این ۲ بازیکن رای خود را به شرح زیر صادر کرد.
در این گزارش آمده است: نظر به اینکه مطابق گزارش ناظر مسابقه در خصوص رفتار دور از انتظار عبدالرضا علیزاده و آرمین تشکری نسبت به ترک زمین مسابقه و ورود به جایگاه تماشاگران نظم مسابقه را تحت تاثیر قرار داده و عمل آنها از مصادیق رفتار غیر ورزشی و خارج از نزاکت تشخیص داده شده است لذا با استناد به ماده ۱۰ آئین نامه انضباطی به ویژه بندهای ۳۸ و ۲-۳۹ هر یک از این بازیکنان به ۲ جلسه محرومیت قطعی از حضور در مسابقات محکوم شدند.
همچنین عباس برقی مربی تیم شهرداری ارومیه به لحاظ کنترل نکردن بازیکنان تیم خود به تذکر کتبی با درج در پرونده و ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
دور رفت مرحله نخست پلی آف مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران جام شهدای منا روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه با چهار دیدار در شهرهای تهران ( ۳ مسابقه) و ارومیه پیگیری می شود و تیم شهرداری ارومیه میزبان کاله مازندارن است.
شهرداری ارومیه در پایان دور مقدماتی با ۱۴ برد و ۴۲ امتیاز در رتبه سوم قرار دارد و تیم کاله با ۱۰ برد و ۳۶ امتیاز در رتبه ششم قرار گرفت تا حریف شهرداری ارومیه در مرحله پلی آف شود.
نماینده ارومیه در ۲ مسابقه دور رفت و برگشت دور مقدماتی با نتایج سه بر صفر و سه بر یک کاله را شکست داده است و روز چهارشنبه در دیدار خانگی برای سومین بار به میدان می رود.