به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا) و به نقل از سایت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران؛ در نشست مديران روابط عمومي ادارات و حوزه هاي ورزشي به همراه مدير روابط عمومي هياتهاي ورزشی داراي ورزشكار المپيكي با مدير كل ورزش و جوانان استان تهران بر اهميت بسزاي رسانه برافكار عمومي تاكيد شد.

گل محمدي در اين نشست ضمن تشكر از برگزاري جلسه شورا و تلاش هاي نظر و همكاران شان در روابط عمومي اداره كل، با اشاره به اهميت روابط عمومي و انعكاس فعاليت هاي سازمان تحت پوشش گفت: تلاش هاي انجام شده سازمان بايد با نگاه تيزبين روابط عمومي ها منعكس شود و ذهن خلاق روابط عمومي ها باعث ديده شدن و تائيد افكار عمومي جامعه مي شود.

وی درخصوص استفاده صحيح از فضاي مجازي گفت: در انتخابات گذشته اين فضاي مجازي بود كه به ذهن جامعه نفوذ كرد و تاثير بسيار زيادي داشت، لذا از اين فضا بايد بهترين استفاده را كرد. استفاده از فضاي مجازي يك ظرفيت بزرگي است كه بايد دنبال شود.

گل محمدي افزود: صداقت را پيشه كارمان كنيم و با بيان واقعيت، اعتماد جامعه را به عملكردي كه منعكس مي كنیم، جلب نمائيم. همچنين بايد در ارائه خبر استمرار داشته تا اثر خود را نشان دهد.

مديركل ورزش و جوانان استان تهران با آرزوي موفقيت براي ورزشكاران تهران در المپيك ريو گفت: بايد چهره شهر المپيكي شود. اين كار موجب دلگرمي براي ورزشكاران اعزامي و خانواده هاي آنها خواهد بود، ضمن اينكه الگويي مناسب براي جوانان و نوجوانان آينده ساز كشورمان در آينده می شود.

وي در بخش پاياني سخنان خود با اشاره به اهميت رقابتهاي پيش روي المپيك گفت: رقابتهاي پيش رو از بزرگترين اتفاقات جهان است، لذا در كنار ورزشكاران المپيك، ورزشكاران پاراالمپيكي را نيز فراموش نكنيم و براي آنها نيز فضاي تبليغي ايجاد نمائيم.

گل محمدي بر برگزاري جلسات مستمر شورا و تشكيل اتاق فكر درخصوص فرآيند مطلوب ارتباطي تاكيد كرد.