ایپنا : مجید غلام‌نژاد دو روز پیش با ارسال نامه به کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت مطالبات خود از این باشگاه اقدام کرد تا همانند کاوه رضایی و آندرانیک تیموریان بتواند برای دریافت مطالباتش اقدام کند.

غلام‌نژاد بعد از ارسال نامه حالا با پاسخ کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شده و AFC برنامه رسمی که یک نسخه از آن در اختیار باشگاه استقلال و دو نسخه دیگر در اختیار فدراسیون فوتبال و مجید غلام‌نژاد قرار گرفته تأکید کرد که باشگاه استقلال موظف است تا تاریخ ۳۱ آگوست یعنی همان ۹ شهریور که به باشگاه‌های ایرانی هشدار داده است با مجید غلام‌نژاد توافق کند.

در نامه AFC که به امضای دبیر کمیسیون مناقشات حقوقی و رئیس کمیته‌های حقوقی و نظم و ترتیب AFC رسیده است، آمده ما نامه شما را دریافت کردیم و از محتوای آن باخبر شدیم. ما نگرش خود را معطوف به ادعای عدم پرداخت مطالبات از طرف باشگاه مذکور خواهیم کرد و در این حال تأکید می‌کنیم مدارک ارائه‌شده را بررسی کردیم و آن را در کمیته اخلاق و نظم و ترتیب AFC به ثبت رساندیم.

در ادامه نامه AFC آمده است؛ باید به شما اطلاع بدهیم که تا تاریخ ۳۱ آگوست (که همان ۹ شهریور خودمان می‌شود) فرصت هست تا مدارک خود را برای توافق با نام‌برده به ما ارائه کنید و در این رابطه نیز ما استعلام نهایی را در تاریخ اول سپتامبر که ۱۰ شهریور می‌شود از فدراسیون فوتبال ایران خواهیم گرفت