به گزارش خبرگزاری ایپنا مسابقات تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی، امروز (چهارشنبه) در شهر ساتون تایلند به پایان رسید و تیم «ب» ایران با ترکیب رحمان رئوفی و حامد میرزاعلی در دیدار رده بندی با نتیجه ۲ بر صفر، تیمی از استرالیا را شکست داد و سوم شد.
رئوفی و میرزاعلی در این مسابقات دو تیم از تایلند و یک تیم از ژاپن را از پیش رو برداشته بودند اما در مرحله نیمه نهایی مقابل نماینده لهستان شکست خوردند و راهی بازی رده بندی شدند.
بهمن سالمی و آرش وکیلی هم در قالب تیم «الف» ایران در این رقابت ها به میدان رفتند که پس از کسب ۲ پیروزی مقابل تیم هایی از تایلند و ژاپن، در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نماینده دیگری از تایلند شکست خوردند و از گردونه رقابت ها کنار رفتند.
فدراسیون بین المللی والیبال هر سال مسابقات زیادی با عنوان تور جهانی در پنج سطح یک تا پنج ستاره برگزار می کند. تور جهانی تک ستاره ساتون، ششمین مسابقات این سطح در سال ۲۰۱۸ بود. در این مسابقات تیم های اول تا چهارم به ترتیب هزار، ۷۰۰، ۵۰۰ و ۴۰۰ دلار جایزه نقدی دریافت می کنند.
ایران در سه سال گذشته در جزیره کیش از یک تور سه ستاره میزبانی می کرد که البته این مسابقات با تصمیم احمد ضیایی رئیس جدید فدراسیون، دیگر با شیوه گذشته برگزار نخواهد شد.