به گزارش خبرگزاری ایپنا بعد از سه هفته باختن بالاخره تیم پیکان در هفته چهارم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های ایران به نخستین پیروزی رسید. پیکان که در سه هفته ابتدایی لیگ برتر والیبال به شکل عجیبی شکست خورده بود، بالاخره توانست در جدال خودروسازان سایپا طلسم ناکامی‌های خود را در هفته چهارم بشکند.

پیمان اکبری با در اختیار داشتن سعید معروف، پوریا فیاضی،‌ فرهاد ظریف و فرهاد نظری افشار همچنان می‌تواند مثل سال‌های گذشته یکی از مدعیان لیگ برتر باشد. با این حال پیکانی‌ها وارد بحران عجیبی شده بودند که بالاخره به دست معروف برطرف شد.

معروف به دلیل شرایط جدید پیکان بشدت زیر فشار بود، زیرا پیکان در این فصل تاوان جوانگرایی را با حضور چند چهره جوان اما آینده‌دار می‌دهد. اکبری، سرمربی پیکان بعد از بازی با سایپا از شرایط تیمش راضی نبود و اعتقاد داشت تیمش می‌توانست بازی را با سه امتیاز به سود خودش به پایان برساند نه این‌که کار به ست پنجم کشیده شود و فقط به دو امتیاز این بازی قناعت کند.

پیکان، تیم باسابقه والیبال و پرافتخارترین تیم لیگ برتر در این فصل با سه شکست و فقط یک پیروزی در پایان هفته چهارم عجیب‌ترین استارت را در چند فصل اخیر زد و باید دید موتورش برای بازی‌های بعدی گرم می‌ماند یا نه.