به گزارش خبرگزاری ایپنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی نظامیان جهان (سیزم) از ۱۵ تا ۲۲ آبان ماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار می‌شود و دو تیم از ایران نیز در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

در این رقابت ها ۲۰ تیم از جمله تیم‌های الف (بهمن سالمی و رحمان رئوفی) و ب (آق محمد سلاق – عبدالحامد میرزاعلی) ایران حضور دارند و نمایندگان کشورمان پس از قرعه کشی مسابقات، حریفان خود را شناختند.

بر این اساس، تیم ایران یک در گروه D با تیم های برزیل۴ – سریلانکا یک – چین۲ و بورکینافاسو همگروه شد و تیم ایران دو نیز در گروه B با تیم های برزیل ۲ – برزیل ۵ – هلند۲ و لتونی۲ همگروه شد.

دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی نظامیان جهان (سیزم) حکم انتخابی المپیک سیزم سال ۲۰۱۹ را نیز دارد که تیم‌های برتر سهمیه کسب می‌کنند.

تیم های والیبال ساحلی نیروهای مسلح ایران را عیسی سنگدوینی مربی بین المللی و رئیس هیات والیبال استان گلستان به عنوان مربی در این رقابت ها همراهی می کند.

نمایندگانی از کشورهای برزیل، قطر و آلمان در نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی نظامیان جهان مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

برنامه امروز تیم های ایران به وقت تهران به قرار زیر است:

ساعت ۱۴:۳۰ – ایران ب با برزیل۵

ساعت ۱۵:۳۰ – ایران الف با سریلانکا

ساعت ۱۷:۳۰ – ایران ب با هلند۲

ساعت ۱۸:۳۰ – ایران الف با برزیل۴

ساعت ۲۱:۳۰ – ایران الف با چین۲