به گزارش خبرگزاری ایپنا ؛

عباسعلی میرحسینی در مورد بازی نخست مرحله پلی‌آف لیگ برتر مقابل سایپا اظهار داشت: بازی سخت و دشوار خارج از خانه پیش‌رو داریم. علاوه بر این، پلی‌آف هم شرایط و حساسیت خاص خودش را دارد و ما فرصت هیچ اشتباهی نداریم. تیم سایپا نیز از بازیکنان باانگیزه و کادر فنی توانمندی بهره می‌برد.

او ادامه داد: ما تلاش کردیم در همین فرصت کوتاه تمرینات خوبی را پشت سربگذاریم و به مصدومان خود، استراحت بدهیم. بازیکنان ما از لحاظ روحی، تحت فشار زیادی مقابل سایپا خواهد بود. توصیه ما به بازیکنانمان، کاهش خطای فردی و در عین حال، استفاده از سرویس‌‌های خوب و ریسکی است.

میرحسینی در مورد شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل هاوش گنبد در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ که تاثیر زیادی در رسیدن گنبدی‌ها به پلی‌آف و حذف شمس داشت، گفت: ما با تیم کامل خود به گنبد رفتیم و قصد داشتیم تنها به جواد حسین آبادی استراحت بدهیم ولی وقتی دیدم که تیم‌های سایپا و شهرداری تبریز با تیم دوم و سوم خود به مصاف حریفان رفته‌اند، ما هم تصمیم گرفتیم از بازیکنان اصلی خود در گنبد استفاده نکنیم و به بازیکنان بومی خود فرصت بازی دادیم.

وی تصریح کرد: گنبد نیاز به پیروزی ۳ بر صفر مقابل ما داشت. ما نیز اگر از تیم اصلی و بازیکنان مصدوم خود استفاده می‌کردیم در مرحله حساس پلی‌آف به مشکل برمی‌خوردیم و ضرر می‌کردیم. این تصمیمی بود که توسط مدیران باشگاه و کادر فنی گرفته شد.

سرمربی خاتم با اشاره به عملکرد پاسور تیمش گفت: محمد وادی می‌تواند یکی از گزینه‌های پاوسری تیم ملی باشد. او بازیکن باهوشی است که باانگیزه به تیمش خدمت می‌کند.

تیم خاتم اردکان در بازی نخست مرحله پلی‌آف از ساعت ۱۵ فردا چهارشنبه به مصاف سایپا می‌رود.