به گزارش برگزاری ایپنا امروز سوم آبان‌ماه سالن پیامبر اعظم شهر آمل میزبان آخرین دیدار هفته چهارم لیگ برتر والیبال است و تیم‌های کاله مازندران و سارویه ساری دربی مازندران را برگزار خواهند کرد.

دو تیم درحالی در هفته چهارم این مسابقات در آمل به مصاف هم خواهند رفت که کاله‌ای‌ها در هفته سوم در دیداری خانگی با نتیجه سه بر صفر تیم شمس را شکست دادند و سارویه ساری در خانه با نتیجه نزدیک سه بر دو مغلوب میهمان خود شهرداری ارومیه شد.

با توجه به شرایط متفاوت دو تیم پیش از رویارویی در شهرآورد سوم، دو تیم کاله و سارویه، پیروزی هر یک از دو تیم می‌تواند وضعیت آنان را در جدول رده‌بندی مسابقات جابه‌جا کند.

دو تیم در دو بازی گذشته صاحب یک پیروزی شدند و البته نماینده ساری با ۴ امتیاز در رتبه پنجم و کاله مازندران با ۳ امتیاز در جایگاه هفتم جدول قرار دارد. البته شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله مازندران یک بازی کمتر نسبت به سارویه انجام دادند.

بازیکنان جوان کاله با امتیاز میزبانی در این مسابقه و حضور تماشاگران آملی، فرصت خوبی برای کسب دومین برد و ارتقای جایگاه خود در جدول این رقابت‌ها خواهند داشت.

در مقابل تیم سارویه ساری، سودای سیر صعودی در جمع تیم‌های بالای جدول را در سر می‌پروراند و برای ماندن در این سکو، محکوم به شکست میزبان خود در آمل است.

سرمربی تیم کاله مازندران پس از پیروزی تیمش در هفته سوم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور، خواستار حضور بیشتر تماشاگران و هواداران پرشور این تیم در سالن مسابقه و حمایت از این تیم شد.

عطایی: تماشاگران به حمایت از تیم کاله بیایند

سرمربی تیم کاله مازندران در آستانه بازی حساس تیمش برابر سارویه ساری، گفت: انتظارم این است که هواداران بیشتری همانند بازی‌های فصل قبل به سالن بیایند و از تیم شهرخودشان حمایت کنند.

بهروز عطایی افزود: همیشه با شجاعت گفتم که بخش زیادی از موفقیت‌های خودمان را در سال‌های اخیر مدیون هواداران متعصب و دو آتیشه خودمان هستیم.

وی درباره بازی این تیم برابر سارویه ساری نیز گفت: قطعا بازی سختی را پیش‌رو داریم اما به روند رو به رشد خودمان دراین فصل ادامه خواهیم داد.

عطایی با بیان اینکه تیم کاله در بازی هفته اول با وجود آنکه عملکرد قابل قبولی داشت، اما در نتیجه‌گیری ناکام بود، بیان کرد: تیم ما در بازی برابر شمس عملکرد بهتری داشت، هرچه با استانداردها کمی فاصله داریم ولی تیم ما هفته به هفته بهتر خواهد شد.

محمودی: با کمبود بازیکن مواجه هستیم

سرمربی تیم والییال لیگ برتری سارویه گفت: تیمش به دلیل تاخیر در تغییر و تحول باشگاهی نتوانست بازیکنان دلخواهش را به موقع جذب کند و بازیکنانی که تحت عنوان عمران جذب تیم شدند نیز پس از انحلال و بلاتکلیفی به تیم های رقیب کوچ کردند.

بهزاد محمودی افزود: برای بازی شهرآورد استانی در برابر تیم نسبتا قدرتمند کاله با کمبود بازیکن مواجه هستیم و برای تغییر تاکتیک و حتی استراحت بازیکنان کار دشواری داریم.

وی تصریح کرد: علاوه بر آن تیم از لحاظ مالی سرنوشت نامعلومی دارد و تاکنون هیچ یک از وعده و وعید مالی مسئولان به باشگاه جامه عمل به خود نگرفته و مشکل مالی هم در روحیه بازیکنان تاثیر می‌گذارد.

محمودی خاطرنشان کرد: شاید در چند بازی آینده بازیکنان به علت شرایطی که تیم تشکیل شده از بی‌پولی شکایت نکنند ولی پس از آن اعتراض بازیکنان نیز به کیفیت بازیشان لطمه می‌زند و باید از حالا کسانی که وعده دادند، پای کار بیایند.

بازی حساس دو تیم کاله مازندران و سارویه ساری را محمدرضا کاویانی و وحید پورکاشیان قضاوت خواهند کرد و خلیل یگانه مجد و شهبازی و صدری ناظران فدراسیون والیبال دراین مسابقه هستند.

مازندران با دو تیم کاله و سارویه ساری در رقابت‌های این فصل لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور حضور دارد.