به گزارش خبرگزاری ایپنا تیم الف والیبال ساحلی ایران با پذیرش شکست برابر تیم میزبان از راه یابی به دیدار نهایی تور آسیایی اندونزی باز ماند.رقابت‌های تور آسیایی اندونزی که از روز پنجشنبه با حضور ۲۴ تیم در شهر پالمبانگ میرن اندونزی آغاز شده است، امروز (یکشنبه) به پایان می رسد.

تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها به مصاف اندونزی رفت و دو بر صفر مغلوب این تیم شد و از راه یابی به دیدار نهایی بازماند. ملی پوشان کشورمان در دو ست متوالی با امتیازهای ۲۱ بر ۱۱ و ۲۱ بر ۱۹ مغلوب اندونزی (آشفیا – کاندرا) شدند تا ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه امروز در دیدار رده بندی برای کسب مقام سومی تور آسیایی به میدان بروند.

رحمان رئوفی در ابتدای ست دوم این مسابقه دچار مصدومیت شد اما بعد از لحظاتی به مسابقه برگشت و بازی را ادامه داد. تیم های قطر الف و ب نیز در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی به مصاف یکدیگر می روند که قطر یک (جفرسون سانتوس – جولیو سزار دو ناسیمتو) مغلوب و حریف ایران در دیدار رده بندی شد. در دیدار نهایی و از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه امروز تیم های اندونزی و قطر دو برای کسب مقام قهرمانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.