به گزارش  خبرگزاری ایپنا  به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های انتخابی تیم‌ملی تکواندو اعزامی به مسابقات هنرهای رزمی صبح امروز (سه شنبه) با مبارزات ۱۶ تکواندوکار حاضر در اردو پیگیری و در نهایت ۷ هوگوپوش توانستند جواز حضور در تیم را به منظور شرکت در نخستین دوره “جام ریاست فدراسیون جهانی” – منطقه آسیا (G2) را کسب کنند.

با اعلام فریبرز عسکری سرمربی این تیم مهدی اسحاقی (وزن ۵۴- کیلوگرم)، محمد صادق دهقانی (وزن ۵۸- کیلوگرم)، آریان محمدی (وزن ۶۳- کیلوگرم)، سالار وحیدی (وزن ۶۸- کیلوگرم)، مهدی جلالی (وزن ۷۴- کیلوگرم)، عرفان ناظمی (وزن ۸۰- کیلوگرم) و احمد محمدی (وزن ۸۷- کیلوگرم) به اردو راه پیدا کردند.

هدایت این تیم برعهده «فریبرز عسکری» به عنوان سرمربی و «علی محمد بسحاق» به عنوان مربی می‌باشد.

فریبرز عسکری با اشاره به حضور در این رقابت‌ها گفت: با توجه به اینکه در مسابقات هنرهای رزمی تیم‌های قدرتمندی همچون کره‌جنوبی، چین، تایوان و… شرکت می‌کنند و این رویداد از سطح فنی بالایی برخوردار است؛ تصمیم گرفتیم در “جام ریاست فدراسیون جهانی” در منطقه آسیا شرکت کنیم و مبارزات بچه‌ها در این مسابقات قطعا شرایط خوبی را برای آمادگی بیشتر آنها فراهم می‌کند.

وی اینطور ادامه داد: برای اعلام ترکیب تیم هنرهای رزمی هنوز فرصت داریم و این ترکیب تنها برای این رویداد است و ممکن است پس از آن تغییراتی داشته باشیم.

گفتنی است؛ نخستین دوره “جام ریاست فدراسیون جهانی” در منطقه آسیا (G2) از ۲۰ مردادماه به مدت ۳ روز در «ازبکستان» برگزار می‌شود.

انتهای پیام