به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا) ، سجاد مردانی با شکست برابر رقیبی از بریتانیا شانس رسیدن به فینال را از دست داد و باید منتظر راه یافتن به جدول شانس مجدد باشد. 

در ادامه رقابت‌های تکواندوی المپیک مبارزات اوزان ۸۰+ کیلوگرم و ۶۷+ کیلوگرم در حال برگزاری است. سجاد مردانی آخرین نماینده تکواندو ایران در دور یک چهارم نهایی وزن ۸۰ + کیلوگرم به مصاف ماهاما چو نفر دوازدهم رنکینگ جهانی از بریتانیا رفت و برابر این رقیب نتیجه را واگذار کرد. این دیدار با امتیاز طلایی به نفع نماینده بریتانیا به پایان رسید. مردانی با هوگو و کلاه آبی به مصاف حریف رفت. 

در راند اول ماهاما چو سه امتیاز را گرفت و در ادامه مردانی یک امتیاز را جبران کرد اما این راند با نتیجه سه بر یک به نفع نماینده بریتانیا پایان یافت. در راند دوم نماینده بریتانیا دو اخطار گرفت و یک امتیاز به نماینده ایران رسید و راند دوم نیز به نفع رقیب سه بر دو به پایان رسید.

در راند سوم ماهاما چو دو اخطار دیگر گرفت و امتیاز دیگری به مردانی رسید تا مبارزه در عدد سه به تساوی برسد. با این نتیجه مبارزه به راند طلایی رسید. در این راند نماینده بریتانیا اولین امتیاز را گرفت و به نیمه نهایی رسید. مردانی باید منتظر دیدار نماینده بریتانیا با برنده دیدار کره جنوبی و آذربایجان باشد که در صورت راهیابی ماهاما چو به دیدار فینال، مردانی می‌تواند در شانس مجدد برای کسب مدال برنز تلاش کند.