به گزارش خبرگزاری ایپنا مستند بلند «صفر تا سکو» به کارگردانی سحر مصیبی و تهیه‌کنندگی طهورا ابوالقاسمی و مهتاب کرامتی زندگی خواهران منصوریان ووشوکار اهل سمیرم اصفهان را روایت می کند که قهرمان جهان و ایران شدند.

بر اساس این خبر، این فیلم در جشنواره فجر سی و پنجم در رشته های بهترین فیلم، کارگردانی، تدوین و صداگذاری نامزد کسب جایزه شد و در جشنواره حقیقت هم با شش عنوان کاندید جایزه بهترین فیلم را به خود اختصاص داد و حالا با موافقت شورای نمایش اول آذر روی پرده سینما می‌رود.

مصیبی در این فیلم به بخش‌های مهم زندگی ورزشی و شخصی این سه خواهر را نشان می دهد به طوری که بیننده ناخودآگاه پس از دقایقی با هر سه همراه می‌شود و لحظه به لحظه با نگرانی‌ها و شادی‌ها و تمام مشکلاتی که آنها سپری می کنند تا به مقام قهرمانی جهان برسند پیش می‌رود.

به گزارش جامعه خبر، بخش قابل توجه این فیلم راحتی این سه خواهر مقابل دوربین مخصوصا در بخش‌هایی که به زندگی شخصی آنها پرداخته می‌شود است و هیچکدام از صحنه‌های این فیلم بازسازی نشده و تمام اتفاقات به طور واقعی فیلمبرداری شده و دوربین سحر مصیبی تمام لحظات را به تصویر کشیده است. موسسه بامداد فيلم پخش اين فيلم را به عهده دارد.