به گزارش خبرگزاری ایپنا ، عدم صلاحیت یکی از کاندیداهای فدراسیون کاراته رسما به وزارت ورزش اعلام شد

انتخابات فدراسیون کاراته قرار است دوشنبه ۱۱ مردادماه برگزار شود که روز چهارشنبه مراجع ذی‌صلاح رسما صلاحیت یکی از کاندیداها را رد کرد.

 انتخابات فدراسیون کاراته قرار است دوشنبه ۱۱ مردادماه برگزار شود که پیش از این از سوی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان اسامی ۲۷ کاندیدای این انتخابات اعلام شده بود.

محسن آشوری، سیدعباس احمد پناهی، حمیدرضا ده بزرگی، حمید عباسی، زیبا محمدرضایی، محمدقاسم منوچهری، مازیار فریدخمامی، مصطفی نکولعل آزاد، صمد ولیزاده خواجه شاهی، علی خرمی، علیرضا اسدزاده، محمدعلی باتوانی، علی برق پیما، افشین داوری، حسین دهقانی، علیرضا رستمی، قاسم سعیدی، حمیدرضا عرفانی، ایرج علی میرزایی، عقیل کشیر تقرتپه، آیدین محمدی، بهزاد ملکی، حبیب اله ناظریان، حسین افراسیابی، سعید دباغ نیکوخصلت، محمدصادق فرجی، محمد احمدی ۲۷ کاندیدایی هستند که اعلام شده بود صلاحیت حضور در انتخابات را دارند.

افشین داوری سه روز پیش رسما انصراف خود را از حضور در انتخابات فدراسیون اعلام کرد و در حالی که همه فکر می‌کردند که انتخابات فدراسیون کاراته قرار است با ۲۶ کاندیدا برگزار شود، روز چهارشنبه مراجع ذی‌صلاح رسما عدم صلاحیت یکی از کاندیداها که پیش از این سابقه ریاست در این فدراسیون را داشت اعلام کرد.

این نامه روز چهارشنبه به وزارت ورزش اعلام شده و از این وزارتخانه خواسته شده تا شرایط عدم حضور این کاندیدا در انتخابات فدراسیون کاراته فراهم شود.

منبع: نسیم