دومین دوره مسابقات جایزه بزرگ کاراته کشور جام جندی شاپور ۷و ۸ مرداد ماه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایپنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون كاراته، دومین دوره مسابقات جایزه بزرگ کاراته کشور جام جندی شاپور با قهرمانی تیم فارس به پایان رسید و تیمهای اصفهان و تهران در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در این رقابتها ۷۰۰ شرکت کننده از ۲۰ استان کشور با قضاوت ۴۰ داور شركت داشتند.

برای اولین بار در این رقابتها به ۹ تیم برتر این مسابقات جوایز نقدی اهدا شدو به تیم اخلاق نیز علاوه بر کاپ اخلاق جایزه نقدی نیز تعلق گرفت که رتبه بندی تیمها بر اساس رنگ مدال به ترتیب زیر می باشد .
۱- جندی شاپور فارس ۲- اصفهان۳- تهران۴- قم ۵-کهکیلویه و بویراحم۶-کرمان۷- مازندران ۸- چهارمحال و بختیاری۹- بوشهر۱۰- یزد و خوزستان.
کاپ اخلاق به استان کهکیلویه و بویر احمد تعلق گرفت .

اسامی نفرات برتر این مسابقات در رده سنی نوجوانان ، جوانان و امید و بزرگسالان به ترتیب زیر می باشد : 
کاتا انفرادی نوجوانان: ۱_ محمد رسول همایون ۲- پوریا همایون۳- احسان آریان پور ۳ – محمدرضا کشاورز

کاتا انفرادی جوانان: ۱- عباس زنهاری ۲- دانیال نواب صفوی ۳- محمدحسن زارع ۳- محمد استخر

کاتا انفرادی بزرگسالان: ۱- محمد امین اسلامی منش ۲-حامد قاسمی ۳- محمدرضا کریمی زاده ۳- عبدالله ذوالفقاری

کاتا تیمی جوانان: ۱- میخک اصفهان(بهنام براتی، دانیال نواب صفوی، محمد جواد شریفیان) ۲- برق مرودشت( حجت الله نظری، محمد استخر، علی خلیفه) ۳- پیام مخابرات شیراز(محمدرضا کشاورز، محمدحسین کشاورز، مهدی طاهری)

کاتا تیمی بزرگسالان: ۱- کرمان(عباس حیاتی فر، عماد یوسف زاده، اسماعیل نخعی) ۲- فارس(علیرضا عسگری، محمدرضا کریمی زاده، امیر جوانمردی) ۳- البرز(محمد امین اسلامی منش، عبدالله ذوالفقاری، حامد قاسمی)


کومیته انفرادی نوجوانان:
(۴۵-): ۱- فردین قادر پور ۲- محمد یوسفی ۳- پویا زمانی ۳- امین شاهوئی زاده
(۵۲-): ۱- کوروش ذیگلری ۲- مهدی رهگشای ۳- سپهر حسن شاهی ۳- مهدی دهقان
(۵۷-): ۱- علیرضا رضایتی ۲- عارف نیک روش ۳- علیرضا لطفی ۳- محمدرضا صابری
(۶۳-): ۱- روح الله فهیمی ۲- رضا کیارستمی ۳- آرین محمدی ۳- امیرحسین خدادوست
(۷۰-): ۱- نوید محمدی ۲- سعید عسگری ۳- یوسف شاطرزاده ۳- مجتبی میرزا طبیبی


کومیته انفرادی جوانان:
(۵۵-): ۱- علی صفدریان ۲- رضا راستین ۳- محمد صادق قربانی ۳- رضا فیجانی
(۶۱-): ۱- صمد زارع ۲- پوریا برومند ۳- رضا قاسمی ۳- علی ولی زاده
(۶۸-): ۱- علی حاتمی ۲- جلال عابدی ۳- شایان تاجیک ۳- الیاس محمدزاده
(۷۶-): ۱- محمد امین نماینده ۲- رضا خواجه حاتمی ۳- محمد شکری ۳- مسعود تخت دار
(۷۶+): ۱- مهدی عاشوری ۲- علیرضا جوانمردی ۳- مجید قاسمی ۳- علی جاماسب


کومیته انفرادی بزرگسالان:
(۵۵-): ۱- امیررضا میرزائی ۲- فرشاد کیانی ۳- آرمان دهقان ۳- هادی زارع
(۶۰-): ۱- محمد شایگان ۲- رامین عسگری ۳- محمدرضا جوان بخت ۳- مصطفی کاووسی
(۶۷-): ۱- حامد رستمی ۲- پژمان ارجمند ۳- محمد زارع کاربری ۳- رضا تبار
(۷۵-): ۱- عارف فرهادی ۲- میلاد غیبی ۳- میلاد احمد زاده ۳- احسان فضلی
(۸۴-): ۱- علی بهبود ۲- مصطفی ایلان کشکولی ۳- امیرحسین شادمانی ۳- امیر محمد احمدی
(۸۴+): ۱- محمد حیدری اصل ۲- حمید رضایی ۳- علی کوه کن ۳- میثم گوشه


کومیته تیمی بزرگسالان:
مقام اول: جندی شاپور فارس(محمد مهدی صالحی، علی گلشن، عارف فرهادی، مصطفی ایلان کشکولی، محمد حیدری اصل)
مقام دوم: استان قم (امیررضا میرزایی، محمد شایگان، امیرعلی قرالی، الیاس محمدزاده، علی کوه کن)
مقام سوم: استان کهکیلویه و بویر احمد( علی بهبود، میلاد غیبی، مصطفی کاووسی، پویان آقایی، صمد وحدتی فر، فرشاد کیانی)


به نفرات برتر در بخش انفرادی این مسابقات به ترتیب مبلغ ۴ و ۲ و ۱ میلیون ریال و در بخش تیمی مبلغ ۸ و ۴ و ۲ میلیون ریال تعلق گرفت.