نماينده كاراته ايران در رقابتهای قهرمانی اروپا با كسب ۴ مدال طلا، ۲ نقره و يك برنز، عنوان نايب‌قهرماني را از آن خود ساخت.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، مسابقات قهرماني كاراته كاپ آزاد اروپا با عنوان جام مياگي روز ۲۹ بهمن ماه در استاديوم پالازتو شهر تورين در كشور ايتاليا انجام گرفت و تيم كشورمان موفق به كسب عنوان نايب‌قهرماني شد.
شهداد پورسليمانی نوجوان شاخص كاراته ايران يكي از مدال‌آوران تيم اعزامي بود كه  توانست با ۴ پيروزي مقتدرانه، عنوان نخست قهرماني را به خود اختصاص داده و با شايستگي بر سكوي اول قهرماني بايستد.

گفتني است؛ پورسليمانی علاوه بر كسب اين مدال ارزشمند، عنوان تكنيكي‌ترين ورزشكار حاضر در رقابتها را نيز به خود اختصاص داد. وی در اين مسابقات بدون واگذاري حتي يك امتياز از سد كاراته‌كاهاي قدرتمندي از كشورهاي: يونان، انگليس، ايتاليا و بلژيك گذشت و به مدال طلا رسيد.
شهداد پورسليماني از پديد‌ه‌های كاراته كشورمان در رده‌ نوجوانان است كه با هدايت استاد احمد پورسليماني تاكنون به موفقيتهای زيادی در سطوح داخلي و خارجي دست يافته است. كسب ۵ مدال طلای آسيايي و ۲ عنوان بهترين تكنيك‌زن آسیا، از جمله مهمترين افتخارات شهداد پورسليماني به حساب مي‌آيند.