به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا) ، این رقابتهای جذاب و دیدنی  روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخ ۱۰ و ۱۱ شهریور ماه ۱۳۹۵ در مجموعه ورزشی تختی شاهرود (استان سمنان) برگزار می گردد.

دراین رقابتها مدعیان قهرمانی از رده های سنی بزرگسالان بالای ۱۸ سال (متولدین سال ۱۳۷۷ و قبل از آن) بر اساس آیین نامه مسابقات فدراسیون بین المللی ورزشهای زورخانه ای (IZSF) برای پوشیدن لباس تیم ملی در رشته های تیمی زورخانه ای، هنرهای فردی (سنگ، کباده، چرخ تیز، چرخ چمنی و میل بازی)، مرشدی و کشتی پهلوانی (اوزان ۶۰، ۷۰ و ۸۰ کیلوگرم) با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

خاطر نشان می گردد: علیرضا ارجین (مازندران) در رقابتهای آزاد میل گیری سنگین که ۸ مرداد ماه ۱۳۹۵ در مشهد مقدس برگزار شد به عنوان قهرمان و رکورددار این رشته در سال ۱۳۹۵ انتخاب شد که در صورت داشتن شرایط لازم به عضویت تیم ملی درخواهد آمد.

لازم به ذکر است: پس از برگزاری این رقابتها، اعضای انتخابی تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای جمهوری اسلامی ایران همزمان با بازیهای تافیسا گیمز در مسابقات قهرمانی جهان که ۱۵ تا ۲۱ مهرماه جاری در جاکارتا (اندونزی) برگزار می شود، شرکت خواهند کرد