رئیس جدید فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای گفت: سعی خواهم کرد که به رشته کشتی پهلوانی توجه بیشتری کنم و با تعاملی که با رئیس فدراسیون کشتی خواهم داشت امیدوار هستیم ورزش پهلوانی بیشتر از همیشه دیده شود.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، “مجتبی جوهری” رئیس جدید فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای بعد از مجمع انتخاباتی فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای در جمع خبرنگاران گفت: خیلی خوشحالم که مجمع پاکی برگزار شد و موفق شدم در نهایت به عنوان رئیس جدید فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای انتخاب شوم. مجمع، مجمع خوبی بود و همه حضار روی همه مسائل و دغدغه‌های این رشته ورزشی اشراف داشتند. برنامه‌های متعددی در طول این ۴ سال برای فدراسیون خواهم داشت، تشکیل ۷ اتحادیه ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای در سراسر کشور که این اقدام می‌تواند باعث ریشه‌یابی مشکلات این رشته و همچنین افزایش زیرساختها شود.

وی در پاسخ به این سوال که سابقه ورزشی در کارنامه دارد یا خیر، گفت: از گوش‌های شکسته من مشخص است که من کشتی‌گیر هستم و کلا همه کردها فعالیت ورزشی و به خصوص کشتی را در کارنامه دارند. به همین جهت بنده در دوران ریاستم سعی خواهم کرد که به رشته کشتی پهلوانی را توجه بیشتری کنم و با تعاملی که با آقای خادم رئیس فدراسیون کشتی خواهم داشت امیدوار هستیم ورزش پهلوانی بیشتر از همیشه دیده شود.  کشتی رشته محبوبی است و همه نگاه‌ها به این رشته ورزشی جلب می‌شود و به نظر نمی‌آید که برای ایجاد تعامل با فدراسیون کشتی کار سختی در پیش داشته باشیم.