به گزارش خبرگزاری ایپنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک، در این مراسم سیدمحمدشروین اسبقیان سرپرست فدراسیون ضمن تشکر از تلاش‌های پنج سال گذشته جعفر درویش زاده رئیس سابق فدراسیون ایشان را انسانی اخلاق مدار، محجوب و پاک سرشت عنوان کرد و از ایشان خواست همچنان بعنوان مشاورعالی فدراسیون مسئولان فدراسیون را تنها نگذارد. وی گفت : امروز به نمایندگی از سوی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون از زحمات این مرد شریف تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم با حمایت های وزارت ورزش و جوانان که اعتقاد به حمایت از این رشته را دارند و کمیته ملی المپیک و همه ی پیشکسوتان و دست اندرکاران این رشته جذاب و زیبا در راستای توسعه ژیمناستیک کشور به یاری خداوند بتوانیم موثر باشیم.
وی اظهار داشت: همیشه به این رشته علاقه مند بودم و مسئولیت هایی که تاکنون بر عهده داشته ام  توجه ویژه ای به ورزش پایه و مادر ژیمناستیک داشتم و رشد ورزش کشور را در توجه به رشته های پایه و پرمدال بویژه ژیمناستیک می دانم و سیاست وزارت ورزش و جوانان هم همین است.
طی این مراسم همچنین درویش زاده ضمن عرض تبریک به سیدمحمدشروین اسبقیان سرپرست فدراسیون ژیمناستیک بیان کرد: وی از مدیران خلاق، لایق، مبتکر و منشاء خیر و برکت در ورزش و مدیریت ورزشی در استان ها و فدراسیون ها می باشد، از همکاران اداری فدراسیون و روسای هیئت های ژیمناستیک استان ها، مسئولین کمیته های ستادی، پیشکسوتان، مربیان، داوران، ورزشکاران و کارشناسان این رشته تشکر و قدردانی می کنم.
وی افزود: در طول مدت خدمتم به جامعه ژیمناستیک همواره آموزش دیدم و تجربه کسب کردم و معتقدم آموزش مقدمه ی تغییر رفتار است و این تغییر رفتار را من حس کردم و امروز آمده ام تا بگویم یک روزی من آینده بودم و الان شدم گذشته اما آمده ام تا به آینده ژیمناستیک تبریک بگویم که بسیار زیباست و وقتی به این باور برسیم فضا باز می شود و خرد دسته جمعی، مشارکت و در نهایت به توفیقات روزافزون دست می یابیم.
در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر، گل و هدایایی از سوی مسئولین و همکاران فدراسیون از جعفر درویش زاده تجلیل و تقدیر بعمل آمد.