تیم ملی کبدی ایران در آخرین دیدار خود در جام جهانی سرکل هندوستان، بعد از چهار برد آمریکا را نیز مغلوب کرد و به عنوان سرگروه خود به مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها راه یافت.

به گزارش خبرگزاری ایپنا، ششمین دوره رقابت‌های جهانی سرکل کبدی به میزبانی هندوستان و در دو گروه در حال برگزاری است که در گروهA  هند، سیرالئون، انگلیس، سوئد، کانادا و سریلانکا و در گروه B، ایران، آرژانتین، آمریکا، کنیا، تانزانیا و استرالیا با هم به رقابت می‌پردازند. تیم ملی ایران در آخرین دیدار خود از مرحله مقدماتی این رقابت‌ها مقابل آمریکا قرار گرفت و با نتیجه ۴۵ بر  ۳۴ به برتری رسید.

تیم ملی کبدی ایران در مرحله مقدماتی این رقابت‌ها توانست با پنج برد پیاپی برابر تانزانیا، استرالیا و آرژانتین، کنیا و آمریکا به عنوان سرگروه B به مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی سرکل راه یابد.

ترکیب تیم ملی ایران در این رقابت‌ها را علیرضا صفری، بهنام جاویدی، مصطفی صادق‌زاده، پیمان اسکندریان، حمید زیرکی، امیردهقان، میثم قنبری، بهنام خبازی، محمد مقدسی، سعید جهاندار، مجتبی شادکام، شایان ندافی، ناصر صحرایی و پیمان چراغی به سرمربیگری مرتضی شهیدی و مربیگری مجید بهرامی تشکیل می‌دهند.