به گزارش خبرگزاری ایپنا،دختر تاریخ ساز ورزش ایران بعد از کسب اولین مدال تاریخ بانوان ایران در المپیک، پای خود را به تیغ جراحی سپرد و حالا در منزل دوران نقاهت خود را پشت سر می گذارد.

یکی از مهمترین اتفاقات ورزش ایران در المپیک ریو کسب مدال برنز کیمیا علیزاده بود تا نام او به عنوان اولین بانوی مدال آور ایران در المپیک یادداشت شود.او بعد از بازگشت به ایران تقریبا یک ماه استراحت کرد و پس از آن پای خود را به تیغ جراحان سپرد تا درد کهنه او مداوا شود. کیمیا با همان پای مصدوم و پر از درد برنز المپیک را گرفت و حالا برای رفع آن مصدومیت دوران نقاهت را پشت سر می گذارد.

او حالا در منزل است و امروز طاهره علی آبادی و شیخ مرادی نمایندگان کمیته ملی المپیک به عیادت او رفتند تا انتظار ورزش ایران برای بازگشت مجدد او به میادین را اعلام کنند. کیمیا قطعا مسابقات گرندپری را از دست خواهد داد اما احتمال اینکه به قهرمانی جهان برسد، وجود دارد. تکواندوکاران سراسر جهان از هم اکنون مشغول جمع کردن امتیازات لازم برای به دست آوردن رنکینگ مناسب راهیابی به المپیک هستند اما کیمیا اولین رویداد مهم بعد از المپیک را از دست خواهد داد.