به گزارش خبرگزاری ایپنا نجمه مسلمی گفت که تیمش در بدترین شرایط مالی به سرمی برد و کسی هم پیگیر امور این تیم نیست .
وی افزود : در حال حاضر تنها کادرفنی ، سرپرستی و بازیکنان تیم استقلال ساری برای حفظ تنها سهمیه لیگ برتری فوتسال بانوان مازندران تلاش می کنند و مسئولان ورزشی استان به فکر این تیم و از دست رفتن سهمیه استان نیستند.
مسلمی توضیح داد : با وجود سختی که فوتسال بانوان در سطح لیگ برتر دارد ، اما تیم استقلال ساری این توانمندی و ظرفیت را دارد که با حمایت حداقلی از سوی متولیان ورزشی استان و حامیان مالی ، سهمیه لیگ برتر را حفظ کند.
وی افزود : متاسفانه اکنون شرایط مطابق انتظار پیش نمی رود و تمرینات خوبی را در طول هفته گذشته نداشتیم و پس از بازی برابر نفت طلایه تهران در هفته هفتم ، تقریبا تمرین تعطیل شده است .
** انصراف از بازی با نفت آبادان
سرمربی تیم استقلال ساری گفت که بازیکنان تیم به خاطر وضعیت نا بسامان باشگاه و نداشتن تمرین ، از بازی کردن در هفته هشتم با تیم نفت آبادان انصراف دادند و علت اصلی هم در اتخاذ این تصمیم نداشتن هزینه رفتن به آبادان بوده است .
وی افزود : این وضعیت اصلا برای یک تیم لیگ برتری خوشایند نیست که به خاطر حمایت نشدن مالی از سوی مسئولان استان از بازی کردن برابر حریفان انصراف دهد.
او ادامه داد : خانم محمدی سرپرست تیم هم انصافا در این مدت تلاش های زیادی برای پیدا کردن حامی مالی و کمک گرفتن از مسئولان ورزشی استان انجام داد ، اما متاسفانه همه شعار دادند و موقع عمل کسی حمایتی نکرد.
** چوب جوانگرایی رو می خوریم
سرمربی تیم استقلال ساری از تیمش با توجه به میانگین سنی بازیکنان به عنوان جوان ترین تیم حاضر در لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور یاد کرد و گفت : با وجود این مزیت مهم و بازی های خوبی که برابر حریفان ارائه می دهیم، متاسفانه بازیکنان ما به علت تجربه کم بازی، دقت لازم را در ضربه های آخر ندارند و شکست های این فصل ما تا به این لحظه به خاطر همین عوامل بوده است.
وی افزود : به خاطر ضعف بضاعت مالی که در این فصل داشتیم ، امکان جذب بازیکنان ملی پوش و در سطح بالا برای ما مقدور نبود و به همین خاطر هم دست به جوانگرایی در تیم زدیم و به قول معروف چوب این کارمون را می خوریم ، اگر چه پیشمان نیستیم، چرا که آنها نسل آینده فوتسال استان خواهند بود.
مسلمی گفت : با توجه به این که اختلاف امتیازی تیم در جدول رده بندی با دیگر تیم ها زیاد نیست ، بازیکنان ما این توانمندی را دارند که در صورت حمایت شدن از سوی مسئولان ، سهمیه لیگ برتری استان را در فوتسال کشور حفظ کنند.