فاطمه کیوانی مطرح کرد، در صورت موافقت مسئولان فدراسیون تنیس روی میز و کسب مجوزهای مربوطه، شاید بانوان با حریفان تمرینی چینی که برای آقایان به ایران آمده‌اند، تمرین کنند.

فاطمه کیوانی نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز و سرمربی تیم ملی پینگ پنگ بانوان در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: خانم لیو سای اولین مربی زن چینی که برای هدایت تیم‌های ملی دختران اوایل آذر ماه به ایران آمده بود بعد از رایزنی‌های انجام شده قرار شد تنها برای هدایت تیم‌های پایه به کار گرفته شود. از طرفی در آینده‌ای نزدیک شاید برای تیم ملی تنیس روی میز بانوان در رده بزرگسالان که بنده شخصا هدایت آن را بر عهده دارم مربی خارجی دیگری به کار گرفته شود.

وی همچنین اذعان کرد: لیو سای جوان است و سابقه درخشانی در هدایت تیم‌های تنیس کشورش داشته اما بازیکنی را به سرعت کنار گذاشته و وارد دنیای مربیگری شده است.

فاطمه کیوانی خاطر نشان کرد: در حال حاضر تنیس بانوان در رده بزرگسالان بیشتر نیازمند یار تمرینی است تا سرمربی خارجی. بازیکنان تنها در اینصورت است که نقاط ضعف و قوت خود را متوجه می‌شوند. از این رو پیش از این قرار بود، از کشور مهد پینگ پنگ جهان حریف تمرینی به ایران آورده شود، اما متاسفانه این مهم در بخش بانوان عملی نشد. در همین راستا در صورت موافقت مسئولان فدراسیون و کسب مجوزهای مربوطه، شاید بانوان با حریفان تمرینی چینی که برای آقایان به ایران آمده‌اند، تمرین کنند تا در اسرع وقت اقدامات لازم برای دعوت از حریفان تمرینی در بخش بانوان صورت پذیرد.

نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز و سرمربی تیم ملی پینگ پنگ بانوان افزود: سال آینده مسابقات مهمی را پیش رو داریم، فروردین ماه مسابقات قهرمانی آسیا، اردیبهشت مسابقات کشورهای اسلامی به میزبانی آذربایجان، خرداد هم تورنمنت آلمان را پیش رو داریم. از این رو کسب آمادگی بانوان مسئله مهمی برای تمامی مسئولان فدراسیون است.

وی در خصوص خروج نام ندا شهسواری از رنکینگ جهانی تنیس روی میز زنان گفت: شهسواری مدت زمان زیادی است که در هیچ تورنمنت برون مرزی شرکت نکرده. البته نه اینکه فدراسیون کمکاری کرده باشد این بازیکن دوران نقاهت یک عمل جراحی را پشت سر می‌گذاشت و امکان حضورش در مسابقات خارج از کشور نبود. به محض حضور وی در اولین تورنمنت دارای رنکینگ، نامش مجددا وارد رنکینگ جهانی خواهد شد.