بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال بانوان شهرداری بمگفت: قراردادهای ما فقط خرج خورد و خوراک‌مان را تامین می‌کندو اگر مصدوم شویم با این پول‌های ناچیز نمی‌توانیم درمان‌مان را دنبال کنیم.

به گزارش خبرگزاری ایپنا،زهرا قنبری  در مورد شرایط لیگ برتر فوتبال بانوان اظهار داشت: لیگ فوتبال بانوان امسال شرایط بهتری به نسبت فصل گذشته دارد. تیم‌ها قوی‌تر شده‌اند. از جمله این تیم‌ها می‌توان به تیم پالایش گاز ایلام اشاره کرد که در هفته هشتم برابر این تیم بازی کردیم و از این بازی لذت بردیم.

وی ادادامه داد: رقابت با حریف قدرتمند همیشه برایم جذاب است. متاسفانه در لیگ برتر برخی تیم‌ها بسیار ضعیف هستند که از بازی کردن انصراف می‌دهند و یا ضعیف عمل می‌کنند. در این شرایط برد با تیم ما خواهد بود اما این برد شیرین نیست.

بازیکن تیم فوتبال شهرداری بم ادامه داد: یکی دیگر از مشکلاتی که در لیگ برتر فوتبال بانوان وجود دارد کناره‌گیری برخی تیم‌ها از لیگ است. متاسفانه اسپانسرها به خوبی این تیم‌ها را حمایت نمی‌کنند و این تیم‌ها مجبور می‌شوند که از ادامه لیگ کنار بکشند. این معضلی است که هر سال در لیگ فوتبال بانوان شاهدش هستیم.

قنبری یادآور شد: دوسال است که اردوی تیم ملی برگزار نمی‌شود. اگر اردوهای تیم ملی برپا شود از طریق لیگ می‌توان بازیکنان خوبی را به تیم ملی تزریق کرد. برگزاری اردوهای تیم ملی باعث می‌شود که بازیکنان لیگ هم با انگیزه‌تر و با قدرت‌تر بازی کنند.

وی در پاسخ به این سوال که میزان قرادادش با تیم شهرداری بم به عنوان یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر فوتبال بانوان چه میزان است، گفت: ما هیچ وقت خودمان را با تیم مردان مقایسه نمی‌کنیم اما در مقایسه با برخی رشته‌های ورزشی که بانوان در آن فعالیت می‌کنند قراردادهای پایینی داریم، البته برخی بازیکنان در لیگ برتر فوتبال بانوان قراردادهایی دارند که از دیدن رقم قراردادشان خنده‌تان می‌گیرد. قراردادهایی که تنها خرج خورد و خوراک آنها را تامین می‌کند. این در حالی است که اگر این بازیکنان مصدوم شوند با این پول‌های ناچیز نمی‌توانند درمان خودشان را هم دنبال کنند.

ملی‌پوش تیم لیگ برتری فوتبال بانوان اظهار داشت: سال گذشته در چند بازی برای تیم گاز کرکوک عراق حضور داشتم و تیم ما در عراق قهرمان شد. امسال هم این تیم پیشنهاد خوبی به من داده است اما فعلا تمام تمرکزم روی لیگ خودمان است و می‌خواهم با تیم شهرداری بم عنوان قهرمانی لیگ را به دست بیاورم. پس از پایان لیگ ایران شاید به عراق بروم.

قنبری گفت: خیلی درگیر بازی‌های لیگ خودمان هستم با این وجود لیگ مردان را هم دنبال می‌کنم. بازی‌های تیم ملی را هم متعصبانه می‌بینم و تعصب خاصی روی تیم ملی فوتبال کشورمان دارم.