هفته پانزدهم لیگ برتر بانوان فوتبال ایران با پیروزی مهم آینده سازان میهن نجف آباد در خانه صدرنشین به پایان رسید، دیداری که می تواند در تعیین قهرمان لیگ تاثیر بسزایی داشته باشد.
 ، بازی های هفته پانزدهم لیگ برتر بانوان در حالی آغاز شد که حساس ترین بازی نیم فصل دوم بین تیم های شهرداری سیرجان و آینده سازان میهن نجف آباد، یکی از اصلی ترین دیدارهای آن محسوب می شد.
 این بازی که در ورزشگاه تختی سیرجان برگزار شد،در نهایت با یک گل به سود آینده سازان میهن نجف آباد به پایان رسید تا تیم اصفهانی، مهم ترین دیدار خود را با پیروزی پشت سر بگذارد و خود را به کورس مدعیان کسب قهرمانی برساند. در این بازی به مصاف تیمی که رفتند که با ۳۲ امتیاز در رده اول جدول قرار داشت و آنها برای رسیدن به شهرداری سیرجان نیاز داشتند هر سه امتیاز این بازی را برای خود کنند، سه امتیازی که به دست آوردن آن در خانه حریف بسیار دشوار بود اما این تیم توانست با تنها گل صفورا جعفری بازی را به سود خود به پایان برساند و با ۳۲ امتیاز سایه به سایه شهرداری سیرجان حرکت کند. آنها اکنون با تفاضل گل کمتر در رده سوم جدول رده بندی قرار دارند.
 نکته مهم برای آینده سازان، تعداد بازی کمتر این تیم نسبت به شهرداری سیرجان وشهرداری بم است، آنها در حالی به رقبای خود نزدیک شدند که تاکنون ۱۲ بازی را به انجام رساندند، این در حالیست که شهرداری سیرجان با ۱۳ دیدار و ۳۲ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد.