به گزارش خبرگزاری ایپنا رقابت های پارا وزنه برداری قهرمانی جهان از ۱۱ تا ۱۷ آذرماه به میزبانی مکزیکوسیتی کشور مکزیک برگزار می شود. بر اساس برنامه این رقابت ها، در نخستین روز این مسابقات یعنی شنبه ۱۱ آذرماه محسن بختیار در دسته ۵۴ کیلوگرم رده سنی جوانان و علی صادق زاده در دسته ۱۰۷ کیلوگرم بزرگسالان مسابقه خواهند داد.

روز یکشنبه ۱۲ آذرماه امیر جعفری و یوسف یوسفی در دسته ۵۹ کیلوگرم رقابت می کنند. مانی دهباشی در دسته ۴۹ کیلوگرم و نادر مرادی و روح الله رستمی در دسته ۷۲ کیلوگرم در روز دوشنبه ۱۳ آذرماه به مصاف حریفان خود می روند. علی حسینی و مجید فرزین در دسته ۸۰ کیلوگرم در روز سه شنبه ۱۴ آذرماه رقابت می کنند. در روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه سیدحامد صلحی پور در دسته ۸۸ کیلوگرم رقابت می کند. محسن بختیار پس از رقابت در روز نخست مسابقات در رده سنی جوانان در روز پنج شنبه ۱۶ آذرماه در دسته ۵۴ کیلوگرم رده سنی بزرگسالان و سامان رضی در دسته ۹۷ کیلوگرم وزنه می زنند.

در روز پایانی مسابقات قهرمانی جهان – جمعه ۱۷ آذرماه – نیز سه نماینده کشورمان رقابت خواهند کرد. صمد عباسی در دسته ۶۵ کیلوگرم و منصور پورمیرزایی و سیامند رحمان در دسته ۱۰۷+ کیلوگرم رقابت خواهند کرد. تمرینات تیم ملی پارا وزنه برداری تحت نظر علی اصغر رواسی، سرمربی تیم ملی، علی فخرآور و جواد رازی، مربیان تیم ملی درحال برگزاری است و تیم ملی روز نهم آذرماه تهران را برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان ترک می کند.