خبر گزاری ایپنا؛ مسعود پاشنا: خبر تاسف بار بود ، بهادر مولایی وزنه بردار تیم ملی ایران در محور هراز دچار حادثه شد .
میزان مصدومیت بالا بود به خدی که نایب قهرمان جوان جهان را به کما برد . در این حادثه پدر بزرگ این جوان برومند به رحمت خدا رفت ، پدرش مصدوم شد و در مجموع حادثه تلخی به این جوان محجوب وارد شد .

اوائل سال ۹۴ مجمع انتخابات رئیس چهار سال آینده فدراسیون وزنه برداری برگزار شد و علی مرادی به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد. یکی از رقبای مرادی ، احمد سعادتمند اهل مازندران بود که طبعا وی که مدتی سرپرست این فدراسیون هم بود حسین و توکلی سرمربی تیم ملی و تنی چند به وی رای دادند ولی همین امر موجب خشم مرادی شده و از همانجا این آقا که همواره از رضازاده ایراد می گرفت شمشر را از رو کشید و در اولین گام توکلی سرمربی مازنی سرمربی مازنی تیم ملی را برکنار کرد!
حسین توکلی در بازی های المپیک تابستانی ۲۰۰۰ سیدنی پس از ۳۲ سال موفق شد برای ایران در رقابت های وزنه برداری مدال طلا کسب کند.

وی که خود را حاکم مطلق این رشته میداند در انتخابات هیات مازندران هم با نفوذ خود میخواست رئیس زحمتکش وزنه برداری مازندران را به سرنوشت توکلی دچار کند . چرا که وی هم به سعادتمند رای داده بود !؟

در این رای گیری یکی از کسانی که به رئیس هیات مازندران رای داد بهادر مولایی جوان بود و از همان جا مورد غضب رئیس خود خواه قرار گرفت و دنبال راهی برای تلافی با این جوان ساده دل و پهلوان بود تا این که انتخابات المپیک فرا رسید و با این که چندین بار بهادر مولایی با رکوردهای خوب خود در کلاچای و غیره آمادگی خود را نشان داده بود با نفوذ مرادی از رسیدن به المپیک باز ماند و موجب شوک همگان شد …..

 

مسلما خط خوردن بیمورد نایب قهرمان جهان و در هم ریختگی روحیه این جوان رعنا در بوجود آمدن این حادثه دخیل بود.
مولایی در خصوص سانحه رانندگی می گوید: در جاده و پشت فرمان بودم، اما ذهنم درگیر رکوردگیری تیم ملی و حذف از المپیک بود .
وی افزود: در اردوی کلاچای رکوردگیری انجام شد و گفته بودند اصلی‌‌ترین رکوردگیری المپیک است من هم وزنه زدم، اما هاشمی اوت کرد و باید خط می‌خورد، اما نخورد. باز هم روز چهارشنبه او را در رکوردگیری شرکت دادند، اما باز هم وزنه زد و خراب کرد با این وجود دوباره او را نگه داشتند در حالی که من و براری خوب کار کردیم، اما مجدداً‌ روز گذشته رکوردگیری انجام شد که منجر به حذف من شد.

دارنده مدال نقره جهان تصریح کرد: برای وزنه‌برداری که وزن بالایی دارد سخت است که در عرض یک هفته در ۳ – ۴ رکوردگیری شرکت کند. بدن من هم خیلی خسته بود و امیدی نداشتم این دفعه وزنه بزنم، اما با غیرت و لطف خدا هر چه داشتم گذاشتم و به این رکوردها رسیدم.
برای من جای تعجب بود که چطور آقایان با این همه تجربه و حضور در ورزش در این ۱۰ سال شناختی از من نداشته و جوانی را که یک سال است به اردوی تیم ملی آمده است انتخاب کردند، واقعاً‌ متأسفم.

به هر حال باید برای این مسئولین کارشکن که با سرنوشت یک جوان آینده ددار به این سادگی بازی می کنند تاسف خورد آیا واقعا مولایی نزدیکترین دوست بهداد سلیمی حتی برای روحیه دادن به وی هم خوب نبود که قربانی کینه های بچه گانه آقایان شد . آیا نایب قهرمان جهان برای روحیه دادن به دوستانش نمی توانست به المپیک برود . شاید یکی از صندلی های فامیل و آشناهایتان کم میشد ؟ واقعا بی انصافید . …امیدوارم خداوند بزرگ جواب مسببین این بی عدالتی را بدهد.

 

اجازه ندهید بهادر جوان که جانشین شایسته ای برای سلیمی است به سرنوشت سعید علی حسینی دچار شود.

در خاتمه از آقای گودرزی می خواهیم بطور دقیق این رسوایی را رسیدگی کند تا دیگر این گستاخی ها ادامه پیدا نکند .
البته همه می دانیم که این بررسی باید با تامل صورت گیرد و الا دوستان آقایانی که در مسند قدرتند نوچه های زیادی دارند .
به امید روزی عدالت واقعی در ورزش شکل بگیرد و حق به حقدار برسد و روسای واقعی بر صندلی ریاست بنشینند.